Kezdő oldalra lépés
2007-BEN VÉGZETT DIÁKOK

12/1
Szakközépiskolai gépész-elektronika
[Tabló]

Balázs Gábor
Bene Zsolt
Bogdán Róbert
Bukovics Tamás
Czövek Barnabás
Dávid Tamás
Engelsbach Richárd
Harangozó Zsolt
Hoffmann Péter
Horváth Tamás
Kárpáti Gergely
Kis-Pál Zoltán
Lengyel Gergő
Medina Dávid
Novics Norbert
Nyíri András
Peregi Márió Péter
Remiinger Dániel
Sánta Gergő
Sárosi László
Szabó Roland
Szondy Gergő
Teleki Norbert
Tóth Tibor
Vozár Balázs

Osztályfőnök: Fazekasné Jakab Éva

12/2
Szakközépiskolai könnyűipar
[Tabló]

Ankner Szabina
Baranyai Petra
Berki Barbara
Bódis Lilla
Bogdán Krisztina
Bognár Barbara
B.R. (kérésére törölve)
Gál Gabriella
Gloiber Janka
Illés Anita
Kovács Nikolett
Kovács Timea
Molnár Anett
Nagy Alexandra
Patkós Anett
Pettermann Irén
Solti Dóra
Szőke Alexandra
Tic Katalin
Varga Erika

Osztályfőnök: Szerényi Ágnes

12/3
Szakközépiskolai közlekedés
[Tabló]

Csizmadia Zsolt
Fodor Ferenc
Gilikter Sándor
Heszberger Balázs
Hetesi Viktor
Kelemen Gábor
Mayer Gergő
Miklai Balázs
Neidert István
Parádai Richárd
Pastar Alex
Sipos Milán
Szabó Attila
Szabó Dávid
Szabó József
Szálai László
Szántói Zoltán
Szentkereszti Róbert
Tarjányi János
Tóth István
Visnyei Gábor

Osztályfőnök: Aszalósné Krauter Éva

12/4
Karosszérialakatos
[Tabló]

Bencze Zoltán
Egerszegi László
Eltér Gábor
Farkas Attila
Frick Norbert
Fridrich József
Gora Róbert
Gregorics Lajos
Horváth Adrián
Horváth László
Horváth Péter
Ikotin Zoltán
Illés Ferenc
Kálmán János
Kónya Zoltán
Kovács István
Kovács Krisztián
Kutianudisz Andreas
Locskai Gábor
Majorosi Gergő
Mészáros Gábor
Müller Norbert
Örlős György
Rajkó Tamás
Sebők Dezső
Szabó Tamás
Szűcs Ákos
Tomanicza Krisztián
Varga Norbert József
Zsilics Gábor

Osztályfőnök: Varga Zoltán

12/5
Géplakatos
[Tabló]

Barta Gergely
Bősz Ferenc
Fabricsek József
Hahn Tamás
Horváth Gergely
Huszár Krisztián
Kalányos Norbert
Koncz Balázs
Kovács Ádám
Orsós József
Péter Roland
Siha Gábor
Stengl Zoltán
Szabó Tamás

Osztályfőnök: Garai Zoltán

12/6
Fémforgácsoló
[Tabló]

Csille Csaba
Kálmán Tibor
Kocsis József
Lakatos Sándor
Lőrincz Péter István
Mányoki László
Németh Ákos
Orsós Dezső
Ottó Péter
Peti József
Rozmer György
Szőke Tamás
Varga-Pál Tamás
Varga Norbert

Osztályfőnök: Balatoni Ferenc

12/9
Gépíró és szövegszerkesztő
[Tabló]

Barna Brigitta
Beké Ibolya Renáta
Csernus Bernadett
Dobor Zsuzsanna
Durovics Marianna
Fábián Annamária
Józsa Vivien
Király Renáta
Kómár Szandra
Kora Beáta
Kőszegi Beáta
Lakatos Andrea
Muszmann Ágnes Zita
Scherk Judit
Szalai Bianka
Szerencsés Margit
Sztojka Anita

Osztályfőnök: Kellerné Kecskés Kamilla

12/10
Iskolarendszerű felnőttoktatás
[Tabló]

Alföldi Emőke
Bátai Ramóna
Fülöp Andrea
Jakab Zsigmond
Juhász Gábor
Katona József Róbert
Lakatos Nóra
Muhari Balázs
Pap Éva
Pap Krisztina
Pongrácz Miklós
Sebe Zsuzsanna
Szabó Edit
Tar Tamás
Varga Albert
Vas Krisztina
Vida András
Weinreich István

Osztályfőnök: Nagy Katalin

12/11
Iskolarendszerű felnőttoktatás
[Tabló]

Ács Erika
Arató Ernő
Bogáthy Péter
Csonka László
Freiszberger Mónika
Füge Roland
Gazdag Szabina
Hauer Norbert
Hilmer Melinda
Horváth Gábor
Kányási Péter
Orosházi Mónika
Papp László
Parcsetics Zsolt
Reiter Norbert
Somogyi Tünde
Takács Gergő
Tóth József
Tóth Marianna
Villuth Áron

Osztályfőnök: Molnár Anna

12/12
Iskolarendszerű felnőttoktatás
[Tabló]

Denke Diána Szandra
Dudás Attila
Goldschmidt Ágnes
Illés László Attila
Jobbágy Attila
Kistamás Mónika
Laboda Viktória
Major Klaudia
Molnár Attila
Mostoha Melinda
Orf Norbert
Orsós Gábor
Pável Ildikó
Straub Péter
Szabó Renáta
Szemmelrock Szabolcs
Tarjányi Balázs
Váradi Károly

Osztályfőnök: Dr. Mátéfi Éva

12/13
Iskolarendszerű felnőttoktatás
[Tabló]

Bartos Viktória
Berki Csilla
Biros Adrienn
Biswurm Krisztina
Czina Edit
Faragó Tünde
Hetényi Klára
Horváth Barna
Húsvét Edina
Istenes Renáta
Jech Marina
Jokl Petra
Kalányos Attila
Kremling Ágnes
Nyári Bernadett
Randau Zsuzsanna
Simon Szilvia
Szendrődi Zsanett
Tribulecz Judit
Váradi Sándor

Osztályfőnök: Varga Ágota

13/2
Közlekedésgépészeti technikus
[Tabló]

Farkas Gábor
Gál Miklós
Gombár Attila
Hornyák Ákos
Horváth Zoltán
Náj Krisztián Richárd
Vörös Péter Károly

Osztályfőnök: Zoltán Béláné

13/4
Ügyintéző titkár
[Tabló]

Balázs Diána
Baumholczer Nikolett
Dóra Zsuzsanna
Egyed Katalin
Gradwohl Rita
Gyurokovics Timea
Hetényi Hajnalka
Horesnyi Timea
Lóczi Zsófia
Mezei Judit
Rab Eszter
Sturm Melitta
Szálai Violetta
Tatay Erzsébet

Osztályfőnök: Pálmai Józsefné

13/5
Villanyszerelő
[Tabló]

Anyádi Balázs Rudolf
Baka Roland
Balása Krisztián
Bálint Zsolt
Balogh Tamás
Dolmány Gergő
Hegyi János
Illés Sándor
Imhof Zsolt
Kenyeres László
Kovács Péter
Kovács Tamás
Kula Zoltán
Lesnyik Zoltán
Liebermann Zsolt
Molnár Béla Dániel
Müllerlei Tamás
Oláh József
Peitler Dávid
Polyákovics Zsolt
Ravasz Zoltán
Sápi Péter
Tompa Csaba
Trapp Zoltán
Unger László

Osztályfőnök: Laboda Zsoltné

13/6
Férfi/nőiruha-készítő
[Tabló]

Aradvári Nikolett Bettina
Farkas Adrienn
Hendzsel Linda
Molnár Szilvia Katalin
Nagy Zsanett
Németh Adél
Petrics Andrea
Ratting Melinda
Rau Renáta
Sárány Ildikó
Schóbert Helga
Szabó Andrea
Vincellér Gabriella

Osztályfőnök: Sugár Zoltánné

14/1
Gépszerkesztő technikus
[Tabló]

Bakos Ádám
Forgács Pál
Fülöp Gábor
Kádár Péter
Szabó Ákos
Szabó Zoltán
Varga Norbert

Osztályfőnök: Vass Brigitta

14/2
Autószerelő
[Tabló]

Antal György
Borhi Imre
Bujtor Béla András
Fülöp Gergő
Györkő Gábor
Heksch Tibor
Horváth Norbert
Kaszab Gábor
Kovács József
Lakatos Attila
Langó Zsuzsanna
Maros Zoltán
Mezei Tibor
Mile József
Oláh Dániel
Pólai Levente József
Szántó Zsolt Sándor
Takács Péter
Tóth Balázs

Osztályfőnök: Keszthelyi Tibor