Kezdő oldalra lépés
2008-BAN VÉGZETT DIÁKOK

12/1
Szakközépiskolai közlekedés-elektronika
[Tabló]

Balogh Péter
Barlai Balázs
Bognár Attila
Bólyi Szabolcs
Farkas Benjámin
Gross Tamás
Gyócsi Péter
Gyóni Zsombor
Jorcsák Ramón
Kajtár Balázs
Kerner Máté
Koller Döníz Rita
Koller Márk
Muck Márió
Nagy Márió Olivér
Nagy Márton
Nagypál Károly
Rédei Dávid
Simon Bence Zoltán
Sovány Ákos
Szabó Gergő
Szabó József
Varjas László

Osztályfőnök: Kovács Timea

12/2
Szakközépiskolai gépész-könnyűipar
[Tabló]

Androvics Roland
Balasa Andrea
Bartos Antal
Biros Adrián
Blázsovics Zsanett
Bódis Lívia
Gács Bojána
Golyák Elvira
Illés Mónika
Kápolnai Réka
Kelemen Tibor Zsolt
Körmöczi Júlia
Kriegelstein Krisztina
Mezei Eszter
Muskát Veronika
Ostrosics Dávid
Perjési Melitta
Szabó Enikő
Szebeni Dóra
Tell Vilmos
Tóth Barbara
Török Barbara
Tribulecz Kitti
Tüdő Bálint
Vörös Gábor
Zsiborás Melinda

Osztályfőnök: Szamosköziné Vőneki Ágnes

12/3
Karosszérialakatos
[Tabló]

Ádám Dániel
Bakos Dénes Pál
Berta Gábor
Bogdán Attila
Fábos Richárd
Farkas János
Frank Dávid
Gerber Károly
Hujbert József
Kelemen Gyula
Kiszt Richárd
Kovácsevics István
Margitai Ádám
Orsós Ferenc
Pál Roland
Patta Dániel
Tándor Ferenc
Tatai Dávid József
Teszlák Zoltán
Trinn Csaba
Varga Viktor

Osztályfőnök: Varga Zoltán

12/4
Géplakatos, fémforgácsoló
[Tabló]

Fritz Lajos
Galambos Tamás
Groiz András
Gulyás Róbert
Hajagos Tamás
Harmat Péter
Horváth Attila
Jankovics Máté Róbert
Janó János András
Joszt András
Kovács Norbert
Krix Zoltán
Licz Sándor
Lucza Gábor
Lugosi Attila
Nagyházi László
Pap Ádám
Pfaff Szabin
Siroki István
Sziráki Szabolcs
Tajthi Márk Rafael
Takács Norbert
Tóth Csaba
Tóth Ernő
Tóth Tamás
Vusics János

Osztályfőnök: Balatoni Ferenc

12/7
Gépíró és szövegszerkesztő
[Tabló]

Baranyi Eszter
Bayer Viktória
Garai Krisztina Katalin
Haraszti Dorottya Georgina
Keszég Gergő
Klupács Andrea
Lembach Lilla
Nagy Erika Marianna
Nagy Roland
Németh Júlia
Pápai Bernadett
Sasvári Zsuzsanna
Schvemlein Valéria
Szekeres Szabina
Szigeti Alexandra

Osztályfőnök: Kovácsné Békefi Viola, Blumné Bognár Andrea

12/8
Iskolarendszerű felnőttoktatás
[Tabló]  [Videó]

Balog Nauzika Erika
Baranyai Márk
Bercsa Dávid
Csernánszki Bernadett
Dömötör Dávid Imre
Földi Bernadett
Hegyi Nikolett
Karcsú Anita
Konkoly Anita Petra
Kovár Bernadett
Márta Veronika
Nagy Tímea
Pádár Csilla Eszter
Pénzár Erika
Pop Renáta Melánia
Szabó Zsófia
Szondi Kata
Szőke Éva
Tóth Krisztina
Várnagy Andrea
Weintraut Tamás

Osztályfőnök: Papp Károlyné

12/9
Iskolarendszerű felnőttoktatás
[Tabló]

Bencze Anikó
Bircsák Veronika
Csicsek Eszter
Gombár Adrienn
Halmi Judit
Horváth Ákos
Kasik Anett
Kiss Inez
Konkoly Anna
László Ivett
Lőrincz Szandra
Papp Róbert
Pataki Anita
Reith Ádám
Sass Lilla
Steigerwald Zoltán
Szabó Marina
Szentkereszti Róbert
Takács Krisztina
Thész Kata
Vincze Ferenc
Vörös Anett
Zámbó Róbert

Osztályfőnök: Takács Heléna

12/10
Iskolarendszerű felnőttoktatás
[Tabló]

Amrein Barbara Veronika
Bérces Gábor Zoltán
Berényi Máté Gábor
Bognár Edina Elvira
Bognár Helga Ibolya
Dudás Dorottya
Farkas Kitti
Fullér Brigitta
Horváth Melinda
Iváncsics Ivett
Kiszler Noémi
Komáromi Attila
Kovács Nikoletta
Lukács Paula
Makrai Péter
Pöttendi Noémi
Radics Nóra
Schulteisz Ádám
Sipos Gyula
Subák Nóra
Tálas Krisztián
Vakán Marietta
Vég Emőke

Osztályfőnök: Meixnerné Tóth Zsuzsanna

13/1
Közlekedésgépészeti technikus
[Tabló]

Bujtor Béla András
Fülöp Gergő
Györkő Gábor
Lakatos Attila
Maros Zoltán
Mile József
Oláh Dániel
Pólai Levente József
Szántó Zsolt Sándor
Takács Péter

Osztályfőnök: Zoltán Béláné

13/3
Villanyszerelő
[Tabló]

Batancs Zoltán
Benczédi Balázs
Berczi Károly Balázs
Budi Zoltán
Deák Szilárd
Győri Mihály
Kovács Balázs
Lenhardt Balázs
Mészáros Zoltán
Nagy Gergely
Németh Norbert
Nyári Balázs Jakab
Nyitrai Ferenc
Rohrbacher Szilárd
Rupa Dávid
Sárközi Vince
Szigeti József
Tóthpál Tibor
Virág József

Osztályfőnök: Laboda Zsoltné

13/4
Férfiruha-készítő, nőiruha-készítő
[Tabló]

Albert Éva
Benkő Zsuzsanna
Csapó Viktória
Garai Andrea
Kirsch Krisztina
Méhes Eszter
Mostoha Hajnalka
Nyitrai Nikolett
Orsós Erzsébet
Ramaizli Zoltán
Újvári Emese
Varga Alíz
Weibl Renáta
Werb Zsanett

Osztályfőnök: Göllény Ildikó

14/1
Gépszerkesztő és ruhaipari technikus
[Tabló]

Ágoston Kitti
Albert Rita
Bánházi Krisztián
Borcsa Olga Noémi
Danku Timea
Galgóczi László
Gregorics Adrienn
Halász Balázs
Herényi Zsófia
Horváth Enikő
Kanizsai Klaudia
Klein Krisztina
Mike György
Romvári Máté
Rosinger Kinga
Szabó Adrienn
Szoboszlai Nikoletta
Tóth Krisztián
Turcsi Zoltán
Ulmer Ákos
Zalabai Ágnes

Osztályfőnök: Androsovits Zoltánné

14/2
Autószerelő
[Tabló]

Balázs Roland
Bechli Roland
Bodó Szabolcs
Botos Zsolt
Debreceni Nándor
Dzsongov Miklós
Fábos Rudolf
Fellegi Csilla Krisztina
Fortenbacher Attila
Huber Gábor
Hut Adrián
Hűvös Kornél
Kiss István
Krasznai Csaba
Krizmanics Gábor
Müller Máté
Nemes Dániel
Nyisztor Csaba
Szakál Róbert
Szakál Viktor János
Vankó Norbert
Velner Viktor
Vida Péter

Osztályfőnök: Keszthelyi Tibor