Kezdő oldalra lépés
2009-BEN VÉGZETT DIÁKOK

12/1
Szakközépiskolai képzés
gépész, elektrotechnika, könnyűipar szakmacsoport
[Tabló]

Bacsa Dávid
Bíró Tibor
Bodonyi Sándor
Decsi Mónika
Dombai Szandra
Friedl Zsolt
Hársing Zsolt
Katics László
Hegedüs Petra
Herendi Zsüliet
Hernádi Titanilla
Horváth Nikoletta
Kolep Vivien
Kovács Diána
Miklai Mónika
Schlepp Emese
Steibler Tibor
Tóth Péter
Vass Csilla
Vidács Alexandra

Osztályfőnök: Kulcsár-Szabó Anikó

12/2
Szakközépiskolai képzés
közlekedés szakmacsoport
[Tabló]

Bárány Dániel
Benedek Ákos
Borsos Gergely
Deák Tamás
Dusik Zoltán
Fábrics Csaba
Góman Románó
Hetesi Roland
Horváth Zoltán
Ipacs Tamás
Kelenfi Balázs
Komlódi Arnold
Kovács Attila
Kovács Tibor
Laczkovich Levente
Molnár István
Nagy Dávid
Németh Tamás
Pap Dániel
Reisch Gábor
Sági Zsombor
Schraub Antal
Szabó Dénes
Tóth Gergő
Vajda Máté

Osztályfőnök: Farkas Szilárdné

12/3
Karosszérialakatos
[Tabló]

Ambrus József
Balogh Tamás
Bódi Zoltán
Buják Péter
Csima Balázs
Dittrich József
Fehér Attila
Herczeg Tamás
Horváth Attila Csaba
Kól Ferenc Kristóf
Korom Zsolt
Kovács Roland Gábor
Kovács Tibor György
Krum László
Lovas Norbert
Mesztenyei József
Orsós Árpád
Orsós István
Orsós Vendel
Pál László
Petrovics Benjamin
Rudolf Gergő
Sipos Gábor
Szabó Zsolt
Szigeti Tibor

Osztályfőnök: Juhász Gábor

12/6
Iskolarendszerű felnőttoktatás
[Tabló]

Anveiler Zsuzsanna
Balogh Krisztina
Benács Dávid
Bíró Dávid
Bódog Renáta Ágnes
Boóz Erzsébet
Boros Bernadett
Czirják Anita
Dékány Szabolcs Zoltán
Dombi Mariann
Éliás Zoltán
Enyezdi Nóra Ágnes
Fekete Réka
Forró Adrienn
Fülöp Mónika
Guth Kitti
Gyimesi Adrienn
Győrfy Ákos Mihály
Huczek Éva
Károcs Bianka
Körmöczi Zsuzsanna
Mijavecz Alexandra
Németh Roland Győző
Pap András Antal
Pap János
Rostási Alexandra
Sárány Barbara
Szuper Tibor
Vásári Vivien
Virág Rudolf

Osztályfőnök: Farkasné Storcz Judit

12/7
Iskolarendszerű felnőttoktatás
[Tabló]

Balog Brigitta
Baranyai László
Borbély Gabriella
Bütös Edina
Dóra-Varga István
Hartung Edina
Heller Adrienn
Illés Erzsébet
Ivánkovits Imre
János Ramóna
Kovács Edina
Kósa Brigitta
Kürtösi Erzsébet
Nagy Ákos
Pfeifer Renáta
Sáfrán Kitti
Szabó Mariann
Szűrszabó Zsófia
Temesi Kitti Kamilla
Tóth Alexandra
Tóth Hajnalka
Vágó Zsanett
Vicsik Zoltán

Osztályfőnök: Szlávik Judit

12/8
Iskolarendszerű felnőttoktatás
[Tabló]

Bagó Edina
Bendekovics József
Besze Dániel
Borbély Adrienn
Csernánszki Bernadett
Doszpod Lejla
Hegedüs Beatrix
Horváth Norbert
Illés Ibolya
Katona Barbara
Kopár Adrienn
Kőszegi Szabina
Krizbai Kata
László Edina
Lukács Gergő
Mandl Bernadett
Mózes Imre
Orsós Roland
Pap Zoltán
Rózsa Tímea
Salló Krisztián
Szabó Andrea
Szabó László
Szabó Zsófia
Szász András
Szász Tímea
Szávics László Tordai Anita
Vigh István

Osztályfőnök: Ordonicsné Pajrok Csilla

13/2
Szakképző évfolyam
Villanyszerelő
[Tabló]

Ambrus Gábor
Auth Gábor
Bácsván Zsolt
Bakon József
Biró Dániel
Czukor Bálint
Darazsacz Attila
Farkas Árpád
Jakab József
Kossa Attila
Kovács Csaba
Kovács Róbert
Kulcsár László
Lasancz Zoltán
Ludvig Attila
Nagy Károly Attila
Novics Norbert
Prigli Zoltán
Sturcz Róbert
Tamás Tibor
Torma Gábor

Osztályfőnök: Szabó Péter

13/3
Szakképző évfolyam
Férfiruha-készítő, nőiruha-készítő
[Tabló]

Benkő Tímea
Csabai Mónika
Kovács Liza
Mutzhausz Katalin
Nagy Imréné Gruber Kitti Noémi
Sasvári Éva
Schultz Patrícia
Várszegi Ivett
Verok Rozália

Osztályfőnökök: Varga Ágota, Sugár Zoltánné

14/1
Szakképző évfolyam
Autószerelő
[Tabló]

Csizmadia Zsolt
Emerich Csaba
Földvári Milán
Gilikter Sándor
Hollósi Ádám
Hrudinszky Krisztián
Kelemen Gábor
Maijer Gergő
Molnár László
Neidert István
Rapp Tamás
Schaadt Norbert
Schneider Balázs
Sipos Milán
Szabó Attila
Szabó Dávid
Szántói Zoltán
Tarjányi János
Tóth István
Váradi Sándor
Vass József Miklós
Visnyei Gábor

Osztályfőnök: Keszthelyi Tibor

15/1
Közlekedésgépészeti technikus
[Tabló]

Bechli Roland
Botos Zsolt
Debreceni Nándor
Nyisztor Csaba
Vankó Norbert
Velner Viktor
Vida Péter

Osztályfőnök: Zoltán Béláné

12/A
Szakközépiskolai képzés
Levelező tagozat
[Tabló]  [Videó]

Csobán Adrienn
Dobai Márió
Erdei Barna Istvánné
Háberkorn Attiláné
Hegedűs Veronika Judit
Horváth Katalin
Horváth Viktor József
Hufnágel József
Járai Csaba Gyula
Keller Andrea
Korbélyi Dávid
Kovácsevics Zoltán
Kováts Szandra Gabriella
Kühtreiber Krisztina
Madarász Melinda Emese
Nagy Csilla
Pintér Patricia Irisz
Sándorfi Bernadett
Sebők Zsolt
Szatmári Ildikó
Szép Diána
Török Adrienn
Treszné Németh Edit
Wágnerné Schmidt Ibolya

Osztályfőnök: Lippainé Czégény Etelka