Kezdő oldalra lépés
2010-BEN VÉGZETT DIÁKOK

12/1
Szakközépiskolai képzés
Gépész, közlekedés szakmacsoport
[Tabló]

Amrein Péter
Bayer Zsolt Dávid
Bedi Zsolt
Blandl Norbert Alex
Chalupa Károly
Fajkis Krisztián
Farkas Gábor
Foral Péter
Gyurok Dávid
Kohn Rolf
Kulcsár Gábor
Lendvai János
Márton Viktor
Nagy Zoltán
Nemes Gergő
Patkó Patrik
Pereszlényi Szabolcs
Rauschenberger Pál
Simon Balázs
Stehr Roland
Szilasi Bálint
Szomor Balázs
Szőke Sándor
Teleki Nándor Márk
Varga Dávid

Osztályfőnök: Szamosköziné Vőneki Ágnes

12/2
Szakközépiskolai képzés
Elektrotechnika szakmacsoport
[Tabló]

Czipó Balázs
Csikai Zsolt
Debus Miklós
Farkas Dániel
Francizi Dániel
Hársing Zsolt
Horváth Gábor
Kálmán János
Klieber Szabolcs
Koller László
Kuti Gábor
Nagy Norbert
Pór Alex
Pusztai Péter
Schettrer Balázs
Steibler Tibor
Szabados Roland
Takács Zsolt
Virág László
Wehninger Balázs
Zombory Zsolt

Osztályfőnök: Ligetfalvi Orsolya

12/3
Szakközépiskolai képzés
Könnyűipar szakmacsoport
[Tabló]

Bódizs Gabriella
Bódog Mónika
Ferencsics Vivien
Fodor Mónika
Glavák Tünde
Gonzalez Kitti
Jakab Adrienn
Kalányos Dominika
Katics Nikolett
Kelemen Renáta
Magyarpolányi Renáta
Méhész Nóra
Mezei Alexandra
Molnár Levente
Németh Nóra
Reith Liliána
Renkó Laura
Schlitt Petra
Szekeres Viktória
Tarr Szandra
Varga Kitti
Zalabai Zsófia

Osztályfőnök: Fodor Tibor

12/4
Szakképző évfolyam
Karosszérialakatos
[Tabló]

Bazsó Roland
Borza Benjamin
Frank Krisztián
Hegyi János Bence
Horváth Attila Csaba
Horváth Tamás István
Kárpáti György
Kéri Tamás
Kisuri Zoltán
Kovács Zoltán
Lakatos Tibor
Mák Sándor
Mogyorósi Dániel
Novák József
Orsós Imre
Orsós János
Papp Lajos
Pásztler Norbert
Piszter László
Plávsits Attila
Turbék Dávid
Varga István

Osztályfőnök: Juhász Gábor

12/7
Szakképző évfolyam
Irodai asszisztens
[Tabló]

Bakonyi Krisztina
Bárány Beatrix
Eszik Adrienn
Hunyadi Alexandra
Kaczur Kíra
Kállai Klaudia Éva
Kántor Krisztina
Koller Döniz Rita
Morvai Anita
Orsós Brigitta Csilla
Orsós Rita
Ostrosics Ivett
Papp Anita
Papp Katalin
Réti Krisztina
Török Adrienn

Osztályfőnök: Belsőné Gál Ildikó

12/8
Iskolarendszerű felnőttoktatás
Ifjúsági tagozat
[Tabló]

Bircsák Zsófia
Czérna János
Csizmadia Dávid Gyula
Derjanecz Brigitta
Gerencsér Lívia
Havasi Judit
Hopp Alexandra
Jung Tímea
Kerekes Roland
Klinger Renátó
Kotroczó Gergely
Krasznai Anikó
Madarász Csilla
Majkó Szabina
Megla Mercédesz Brigitta
Molnár Szilvia Katalin
Nagy Anett
Pántya Brigitta
Szeles István
Széles Szandra
Takaró Róbert
Tóth Barbara
Tóth Brigitta
Tóth-Vas Anita Szilvia
Virovecz Zoltán
Zsoldos Anett

Osztályfőnök: Posta Györgyné

12/9
Iskolarendszerű felnőttoktatás
Ifjúsági tagozat
[Tabló]

Balog Dávid
Batizi Mónika
Bödör Tünde
Cser Attila
Csonka Tibor
Dezső Bálint
Dobor Zsuzsanna
Gáspár Attila
Kapronczai Adrienn
Kovács Timea Magdolna
Légrádi Ilona
Marton Melinda
Muszmann Ágnes Zita
Somorjai Eszter
Szabó Andrea
Szabó Gyöngyi
Szabó Réka
Udvari Nikolett
Váradi Dániel

Osztályfőnök: Varga Ágota

12/10
Iskolarendszerű felnőttoktatás
Ifjúsági tagozat
[Tabló]

Aradi Bálint
Cselényi László
Dolmány Gergő
Dudi Levente
Gáspár Attila
Haraszti Boglárka
Kapitány Alexandra
Komlósi Roland Norbert
Kóra Beáta Eszter
Kotroczó Attila
Nagy Éva
Nyúl Ágnes
Oláh Dániel
Orsós Melinda
Rácz Attila
Rácz Imre Pál
Romics Mária
Szabó Szabina
Szoboszlai Zoltán
Sztojka Anita
Tihanyi Gusztáv
Vigh István
Wehninger Beáta

Osztályfőnök: Kovácsné Békefi Viola

12/11
Iskolarendszerű felnőttoktatás
Ifjúsági tagozat
[Tabló]  [Videó]

Árr Csilla Noémi
Bálint Zsolt
Bárdos Bertalan
Büki István
Cservenka Géza Péter
Földi Kata Gabriella
Gorrieri Alexandra
Kaszás Zoltán
Kóré Viktor
Kovács Péter
Kőszegi Alexandra
Krámer Éva Virág
Lukács Anasztázia
Safranyik Szabina
Schlitt Dániel
Szabó Anita
Tóth Attila Csaba
Tóth Tamara Roxána
Vámosi Enikő
Varga György Alex
Varga Tamás

Osztályfőnök: Aszalósné Krauter Éva

13/2
Szakképző évfolyam
Géplakatos, gépi forgácsoló
[Tabló]

Bukovics Péter
Gyenizse Benő Dávid
Horváth Sándor Zsolt
Kerner Márk Krisztián
Kovács Gábor
Lénárt Tamás Zsolt
Papp József
Sándor Balázs
Schmidt Gábor
Schreiner Zsolt
Sütő Dávid
Vágner Róbert
Villi Roland
Gallusz Gergely
Herczeg Gergő
Horváth Roland
Kalapáti Péter
Lőrincz Erik Richárd
Márkus Máté
Máté László
Réhm Balázs
Végh András
Wache Dániel

Osztályfőnök: Jung Péter

13/3
Szakképző évfolyam
Nőiruha-készítő, villanyszerelő
[Tabló]

Győri Gabriella
Nagy Adrienn
Nyilas Andrea
Somogyi Andrea
Weisz Renáta
Ágoston Péter
Bodor Tamás
Dőre Krisztián
Mezei Balázs András
Németh Miklós
Nyírő Dávid
Kiskollár Péter
Kozma Dávid
Kovács Csaba
Papp János
Sánta Gábor
Tamás Tibor
Varga Attila

Osztályfőnök: Laboda Zsoltné

14/1
Szakképző évfolyam
Autószerelő
[Tabló]

Ahmann Tibor János
Androvics Roland
Bencs Miklós
Biczó Dániel
Biros Adrián Gergő
Boda Balázs
Bognár Attila
Boldizsár Tamás
Császár Botond
Fodor Ferenc
Gyóni Zsombor Richárd
Haraszti Bence
Imrek Gyula Viktor
Jorcsák Ramón Attila
Kálmán László
Kelemen Tibor Zsolt
Koller Márk Donát
Lábas Gyula
László Balázs
Nagy Márió Olivér
Ostrosics Dávid
Paprika Balázs
Ruff Roland
Simon Bence Zoltán
Szabó József
Szilovics Krisztián
Torma Olivér Tamás
Tóth Tibor
Vattay Csongor Levente
Vivod Attila
Vörös Gábor Zoltán
Walter Dávid

Osztályfőnök: Keszthelyi Tibor

15/1
Technikus képzés
Autótechnikus
[Tabló]

Bank Balázs
Czike Roland
Földvári Milán
Gulyás Zsolt
Hollósi Ádám
Hrudinszki Krisztián
Kelemen Gábor
Krasznai Csaba
Mikó Dániel
Orsós Balázs
Rapp Tamás
Schaadt Norbert
Schneider Balázs
Simon Zsolt
Szabó Attila
Szabó Dávid
Szabó Gábor
Szili Tamás
Varga Gábor
Vass József
Visnyei Gábor

Osztályfőnök: Zoltán Béláné