Kezdő oldalra lépés
2011-BEN VÉGZETT DIÁKOK

12/1
Szakközépiskolai képzés
Gépész, elektrotechnikai szakmacsoport
[Tabló]  [Videó]

Gépész
Bráda Máté
Havas Richárd
Herendi Péter
Kalányos Máté
Katona Balázs
Kiss Dániel
Kotoucs Gergely
Kovács Gábor
Lakatos Martin
Mayer Máté
Simon Dávid
Tóth András
Tóth Zoltán
Török Dávid

Elektrotechnika
Fritz Szabolcs
Kiss Norbert
Kontó Péter

Osztályfőnök: Simon Tünde
Osztályfőnök-helyettes: Szlávik Judit

12/2
Szakközépiskolai képzés
Közlekedés, elektrotechnikai szakmacsoport
[Tabló]

Közlekedés
Faragó Ferenc
Gál Csaba
Illés Alex
Kéri Barbara
Móricz Erik
Muskát Attila
Szilágyi Zsolt

Elektrotechnika
Bedegi Roland
Böröcz Árpád
Dorn Olivér
Kaszás Roland
Kereszturi Richárd
Kovács Viktória
Markó Nikolett
Nagy Patrik
Nagy Péter
Plávics Dániel
Szeibert Tamás
Szöllősi Gergő
Zsuk Tamás

Osztályfőnök: Dr. Kutasné Haraszti Judit
Osztályfőnök-helyettes: Hofecker Krisztina

12/3
Szakképző évfolyam
Karosszérialakatos
[Tabló]

Balatoni Frigyes
Beke Péter Roland
Bozsóki István
Csertő Attila
Jásper Adrián
Kótai Dániel
Krasznai Tamás Ákos
Merle Ferenc
Molnár Tibor
Nyitrai Zoltán
Sasvári Tamás
Szegedi Ferenc
Szekeres László
Sztojka László
Tanner Attila
Végh László
Végh Róbert
Vojtek Gábor

Osztályfőnök: Juhász Gábor
Osztályfőnök-helyettes: Varga Zoltán

12/6
Iskolarendszerű felnőttoktatás
ifjúsági tagozata
[Tabló]  [Videó]

Ágoston Réka
Bolics Dávid
Danyi Brigitta
Földesi Kitti
Gergely Döníz
Gregorovics Dávid
György Henrietta
Kasznár Karina
Kemény Klaudia
Kiefer Dániel
Király Dávid
Kolompár Márk
Kómár Szimonetta
Koskocsák Dávid
Kovács Kata
Kungl János
Laboda Andrea
Németh Annamária
Nikolics Krisztina
Orsós Tímea
Pékó Norbert
Princinger Hajnalka
Schönberger Judit
Szukits József
Takács Krisztina
Tomity Bettina
Turnár Zsuzsa

Osztályfőnök: Gregóné Szabados Katalin
Osztályfőnök-helyettes: Kovácsné Békefi Viola

12/7
Iskolarendszerű felnőttoktatás
ifjúsági tagozata
[Tabló]  [Videó]

Bóka Anita
Boldog Bernadett
Cele Ivett
Csikós Mercédesz
Gellner Gábor
Gintner Franciska
Horváth Eszter
Józsa Vivien
Kisfalvi Kata Réka
Lembach Lilla
Mezei Hajnalka
Moharos Henrietta
Németh Júlia
Orsós Anita
Palotás Nikoletta
Szabó Tímea
Szomor Enikő
Varga Dávid Attila
Varga Krisztina
Varga-Pál Tamás

Osztályfőnök: Ujvári Buzás Ildikó
Osztályfőnök-helyettes: Ligetfalvi Orsolya

12/8
Iskolarendszerű felnőttoktatás
Ifjúsági tagozat
[Tabló]

Albert Éva
Belovay Zsanett
Bognár Márton
Csapó Viktória
Csonka Tibor
Dahak Djamila
Dévai Liliána
Durovics Marianna
Hopp Alexandra
Karádi Patrik
Kárpáti Gábor
Kemény Zsolt
Kotroczó Attila
Kovácsevics István
Majkó Tivadar
Nagy Evelin
Nyitrai Nikolett
Ónodi Alexandra
Orsós Erzsébet
Sebők Dezső
Szabó Tímea
Szép Balázs
Szigeti Alexandra
Tatai Dávid
Tóth Nikolett
Ujvári Emese
Vásári Richárd
Végh Bernadett

Osztályfőnök: Papp Károlyné
Osztályfőnök-helyettes: Szikszayné Németh Mária

13/2
Szakképző évfolyam
Gépi forgácsoló, géplakatos
[Tabló]

Gépi forgácsoló
Berta Gábor
Bogdán Norbert
Czink Péter
Gelencsér Gergely
György Dániel József
Győri Soma
Kispál Zsolt
Kormos Bálint
Kovács Roland
Papp Csaba
Papp Roland
Schmeizl Erhard Antal
Skrionya Gábor
Tapsonyi Norbert
Végh András
Vincze Ferenc

Géplakatos
Bosnyák Ádám
Bosnyák Róbert
Egervári József
Fliszár Tamás
Gáspár Dániel
Mészáros Zsolt
Mohácsi Norbert Krisztián
Pataki Krisztián
Pucher Rezső

Osztályfőnök: Kissné Banai Szilvia
Osztályfőnök-helyettes: Jung Péter

13/3
Szakképző évfolyam
Női szabó, villanyszerelő
[Tabló]

Női szabó
Kovács Anett
Kovács Brigitta
Kovács Vivien
Küsmödi Cinitia
Molnár Viktória
Oberitter Anita
Orsós Edina
Papp Rita
Peőcz Szabina
Pozsgai Alexandra
Szakács Beatrix

Villanyszerelő
Bodony Dániel
Csík Mihály
Dávid Tamás
Erdelecz Tamás
Filipsz Tamás
Fülöp Csaba
Gáspár Ákos
Gross Tamás
Jurik Erik
Kárpáti Tamás
Kaszás György
Klósz Péter
Kovács István
Matoricz Dávid
Mihálovics László
Nagy Attila
Nyírő Dávid
Orovecz Gábor
Pollák Miklós
Steiner Ádám
Sterl Tamás
Torda Attila

Osztályfőnök: Laboda Zsoltné
Osztályfőnök-helyettes: Varga Ágota

14/1
Szakképző évfolyam
Autószerelő
[Tabló]

Bíró Dávid
Deák Tamás
Jáger Adrián
Kelemen Csaba
Komlódi Arnold
Kovács Bálint
Kovács Tibor
Kőszegi Krisztián
Molnár István Richard
Nagy Dávid
Patkó Tamás
Reisch Gábor
Rohrer Gábor
Sólya Gábor
Szabó Dénes

Osztályfőnök: Keszthelyi Tibor
Osztályfőnök-helyettes: Zoltán Béláné

15/1
Szakképző évfolyam
Autótechnikus
[Tabló]

Barka Máté
Bencs Miklós
Biros Adrián Gergő
Bognár Attila
Boldizsár Tamás
Császár Botond
Haraszti Bence
Imrek Gyula Viktor
Kalányos András
Kálmán László
Kelemen Tibor Zsolt
Klock Péter
Lábas Gyula
László Balázs
Muck Márió
Perjás Krisztián
Simon Bence Zoltán
Szabó Roland
Szedlák Balázs
Torma Olivér Tamás
Tóth Péter
Tóth Tibor
Walter Dávid

Osztályfőnök: Zoltán Béláné
Osztályfőnök-helyettes: Geizler Gyula