Kezdő oldalra lépés

12/1
Szakközépiskolai képzés
Gépész, elektrotechnika szakmacsoport
[Tabló]

Bereczki Roland
Dorn Olivér
Esküdt István
Harangozó László
Kovács Roland
Lőrinc Mátyás
Mosonyi Bálint
Nagy-György Tibor
Papp Dávid
Schmidt Bálint
Szabó Máté
Schnell András
Schvarcz Péter
Szabolics Márkó
Szalai Márkó
Tóth András
Tóth Zoltán
Vén Dániel

Osztályfőnök: Papp Károlyné
Volt osztályfőnök: Androsovits Zoltánné
Osztályfőnök-helyettes: Szikszayné Németh Mária

12/2
Szakközépiskolai képzés
Közlekedés szakmacsoport
[Tabló]

Balogh Orsolya
Cirjenics Diána Veronika
Gál Csaba
Gyóni Szabolcs
Horváth Nikoletta
Ignácz Márió
Illés Roland
Jankovics Nikoletta
Kanizsai Ágnes
Kerner Ferenc
Kovács Richárd
Link Dániel
Németh Balázs
Piller Viktor
Rácz Róbert
Rohrer Ádám
Szentgyörgyváry Károly Bence
Takács Viktória
Vajai Máté
Winkler Tamás

Osztályfőnök: Kovács Timea
Osztályfőnök-helyettes: Farkasné Storcz Judit

12/3
Szakképző évfolyam
Karosszérialakatos, női szabó
[Tabló]

Karosszérialakatos
Bosnyák Ádám
Brengyán Előd
Czipó Balázs József
Féth Dávid
Gál Zoltán
Gyenis Jenő
Gyors Márió
Hetényi István
Horváth Attila
Jámbor Szilveszter
Kovács Péter Patrik
Kriszt Roland
Lengyel András
Mile Péter
Ragoncsa László
Ráti Miklós
Reichart Benjamin
Rutai Dávid
Takaró Róbert
Tóth Roland

Női szabó
Ferencsics Vivien
Kalányos Terézia
Ostrosics Renáta Melinda

Osztályfőnök: Jung Péter
Osztályfőnök-helyettes: Kissné Banai Szilvia

12/4
Szakképző évfolyam
Géplakatos, hegesztő
[Tabló]

Géplakatos
Boldizsár Tamás
Borsos László
Buchwald János
Burula András
Csonka Szilveszter
Gáva Balázs
Kertész Árpád Richárd
Kovács István
Orsós Richárd
Sajgó Dávid
Sándor Dávid
Vódli László

Hegesztő
Bosnyák Róbert
Gáspár Dániel
Kaczur Dávid
Kerner Márk
Kiss Gergely Béla
Kőszegi Tamás
Mészáros Zsolt
Pataki Péter
Pucher Rezső
Sasvári Tamás Péter
Sütő Dávid
Vámosi Márton János
Varga Richárd
Végh László

Osztályfőnök: Szlávik Judit
Osztályfőnök-helyettes: Vágner Krisztina

12/5
Szakképző évfolyam
Gépi forgácsoló
[Tabló]

Beleznai Attila
Bogdán Vilmos
Chalupa Károly
Cservenka Géza
Egréder Miklós
Fülöp Attila
Gáspár Attila
Háll Balázs
Hegedűs Dániel
Kappel Dávid
Karsai Viktor
Kelemen Ferenc
Klein Roland
Kovács Dávid Gyula
Lill Márk
Miszlai Péter
Nagy Zoltán
Németh Richárd
Schettrer Balázs
Skrionya Tibor
Spengler Zoltán
Stehr Roland
Szabados Roland
Szarvas Máté
Szilágyi Zoltán
Teleki Nándor Márk
Tóth Péter
Vajdics Norbert
Végh Tamás
Virág László
Viskovics Sándor
Vörös Adrián
Wizner Gábor Péter

Osztályfőnök: Varga Zoltán

12/6
Szakképző évfolyam
Villanyszerelő
[Tabló]

Bálint Dénes
Bori Dániel
Budai Zoltán
Farkas Dániel
Fazekas Miklós
Horváth Zsolt
Kálmán János
Koller László
Kovács Dávid
Kuti Gábor
Laboda Imre László
Lenti Gergely
Nagy Zoltán
Pereszlényi Szabolcs
Pusztai Péter
Simon Attila
Takács Zsolt
Tóth Ádám
Varga Miklós
Vörös Virág

Osztályfőnök: Erdősi Krisztián
Osztályfőnök-helyettes: Laboda Zsoltné

12/7
Iskolarendszerű felnőttoktatás
ifjúsági tagozata
[Tabló]

Bayer Viktória
Biró Arnold
Bíró Dániel
Deák Róbert
Duda Ivett
Fehérvári Dániel
Hangyási Ramóna
Horváth Renáta
Kamu Dániel
Klinger Norbert
Knyihár András
Magyari Gábor
Módenszieder Patrik
Nagy Zoltán
Radák Anita
Riger Gábor
Rostási Bianka
Schauker Veronika
Schüszler Barbara
Sohonyai Gyula
Somodori Petra
Spán Csilla
Szabó Éva
Szabó Szabina
Szőke Ivett Erika
Török Zsófia
Varga Zsolt
Várszegi Ivett
Zsoldos Gábor

Osztályfőnök: Farkasné Storcz Judit
Osztályfőnök-helyettes: Kovács Timea

12/8
Iskolarendszerű felnőttoktatás
ifjúsági tagozata
[Tabló]

Csonka Nikolett
Fodor Vivien
Hild Adrienn
Horváth Ernő
Horváth-Szabó Nikolett
Iszák Zita
Ludván Benjámin
Márk Petra
Mihály Dóra
Molnár Anett
Nemes Károly
Palkó Alexandra
Poór Attila
Pricinger Hajnalka
Ramaizli Zoltán
Szendrődi Miklós
Szolárov Bence

Osztályfőnök: Ficzek Andrea
Osztályfőnök-helyettes: Hofecker Krisztina

12/9
Iskolarendszerű felnőttoktatás
ifjúsági tagozata
[Tabló]

Andrási Máté
Baán Máté
Bugár Dávid
Farkas Adrienn
Fürdős Petra
Greksa Krisztián
Háhn Kitti
Hegedüs Bernadett
Horváth Balázs
Horváth Szabina
Kabai Anett
Kablár Dorottya
Krum László
László Adrienn
Molnár Dávid
Nagy Ágnes
Romvári Alexandra
Stiefel Nikolett
Szabó Brigitta
Tar Zoltán
Tóth Csaba
Tóth Vivien

Osztályfőnök: Sebők Ágnes
Osztályfőnök-helyettes: Dr. Kutasné Haraszti Judit

13/2
Szakképző évfolyam
Géplakatos, gépi forgácsoló
[Tabló]

Géplakatos
Balog Dávid
Dézsi Sándor
Dömse Zsolt
Drong János
Erős Tamás
Hell Richárd Sándor
Kövesdi Gábor András
Kréhling Tamás
Pór Attila Richárd
Szegedi József

Gépi forgácsoló
Balogh Tibor Tamás
Bozó Tamás
Eszlátyi László
Góman Románó
Gubik Gábor
Horváth Ádám
Horváth Zoltán
Kelenfi Balázs
Kiss János
Kovács Richárd
Mazaga Bálint
Rapp Zsombor
Somogyi Balázs
Szabó Róbert Zsolt
Szilágyi Attila

Osztályfőnök: Kissné Banai Szilvia
Osztályfőnök-helyettes: Jung Péter

13/3
Szakképző évfolyam
Női szabó, villanyszerelő
[Tabló]

Női szabó
Géczi Anita
Kovács Vivien
Küsmödi Cintia
Oberitter Anita
Oláhné Óvári Franciska
Orsós Nikoletta
Posta Barbara
Szabó Mária

Villanyszerelő
Dittrich József
Kispál Benjamin
Lutz Máté
Mák Gábor
Nagy Balázs
Simon Norbert
Tóth Máté
Virág Tamás
Zsoldos József

Osztályfőnök: Dr. Princzné Szeri Erika
Osztályfőnök-helyettes: Ropoli Judit

14/1
Szakképző évfolyam
Autószerelő
[Tabló]

Amrein Péter
Bedi Zsolt
Berényi József
Bogdán Zoltán
Dezső Bálint
Farkas Gábor
Fluck Marcell
Foral Péter
Hajós Tibor
Hartmann Róbert
Jakab-Tóth Andrea
Kis-Varga Csaba
Kovács Dávid
Laczó László
Laufer Balázs
Márton Viktor
Muck Márió
Nagy Norbert
Nemes Gergő
Pankász Attila
Patkó Patrik
Simon Balázs
Tardik Sándor Tamás
Váradi Dániel
Vicsek Dávid

Osztályfőnök: Keszthelyi Tibor
Osztályfőnök-helyettes: Geizler Gyula

15/1
Technikus évfolyam
Autótechnikus
[Tabló]

Bíró Dávid
Komlódi Arnold
Kőszegi Krisztián
Molnár István
Szabó Dénes
Rohrer Gábor

Osztályfőnök: Keszthelyi Tibor
Osztályfőnök-helyettes: Geizler Gyula