Kezdő oldalra lépés
2013-BAN VÉGZETT DIÁKOK

12/1
Szakközépiskolai képzés
Közlekedés szakmacsoport
[Tabló]

Amrein Tamás
Balázs Attila
Budai Márk
Dunavölgyi Richárd
Farkas Norbert
Gradwohl István
Krebsz Attila
Magdó Zoltán
Michel Szabolcs
Óvári Péter
Ozsváth Árpád
Rippert Csaba
Simon Dániel Milán
Solymos Zsolt
Sós Miklós Attila
Szabó Richárd
Vankó Richárd

Osztályfőnök: Farkas Szilárdné
Osztályfőnök-helyettes: Hofecker Krisztina, Ordonicsné Pajrok Csilla

12/2
Szakképző évfolyam
Karosszérialakatos
[Tabló]

Karosszérialakatos
Biros Adrián Gergő
Bitter Dávid
Bogdán Tibor
Buzás Előd
Erdélyi Dániel
Gáll Róbert
Gelencsér János
Hegyi Béla
Illés László Kurucz Sándor
László Ferenc Márk
Udvardi Levente
Vas Sándor

Osztályfőnök: Mengyán Heléna
Osztályfőnök-helyettes: Varga Zoltán

12/3
Szakképző évfolyam
Géplakatos, hegesztő
[Tabló]

Géplakatos
Bogdán József
Kolompár Patrik
Nagy Szilárd
Orsós Richárd
Schmidt Péter
Székelyi Dusán
Szomor Balázs
Tokay Richárd
Tóth Krisztián

Hegesztő
Antal Péter
Bolics Dávid
Devecz Viktor
Domokos Sándor
Fabricsek Zoltán
Kalina Patrik
Kiefer Dániel
Kolompár Márk Zsolt
Koskocsák Dávid
Mile Péter
Novák Dávid
Orosz Edgár
Stefán Zsolt
Szabó Márk Csaba
Szukits József
Wenczel Krisztián

Osztályfőnök: Juhász Gábor
Osztályfőnök-helyettes: Györgyi Gyula

12/4
Szakképző évfolyam
Gépi forgácsoló
[Tabló]

Balogh Máté
Bráda Máté
Cina Dániel
Egréder Miklós
Gering Péter Dániel
Hazenauer Kristóf
Hegedűs Dániel
Heiling Dávid
Herke Botond
Horváth Patrik
Kemény Zsolt
Keszler Richárd
Kókay Imre
Kormos Ádám
Kovács Kristóf
Mayer Máté
Milus Tamás
Nagy Zoltán
Nagy-Fehér István
Németh Alex
Orosz Béla
Rujder Dániel
Sike Attila
Tóth Dániel
Tóth Péter
Török Dávid
Zomi Tibor

Osztályfőnök: Fehér Nikoletta

12/5
Szakképző évfolyam
Villanyszerelő
[Tabló]

Auer Dávid Zoltán
Benke Alex
Bodó Flórián
Botló Tibor
Buza Roland
Farkas Zsolt
Geleta Dániel
Gyenes Zoltán József
Horváth Attila
Horváth Gábor
Király Dávid
Kontó Péter
Kovács Dávid
Marton Dávid János
Németh Dániel
Pál Zsolt Benjámin
Séta Roland
Szabó Sándor
Szendrei László
Téglás Tibor
Dávid Tóth Krisztián
Törő Gábor
Varavais Valentin Christopher
Veszelovszki Péter

Osztályfőnök: Laboda Zsoltné
Osztályfőnök-helyettes: Erdősi Krisztián

12/6
Iskolarendszerű felnőttoktatás
Ifjúsági tagozat
[Tabló]

Andics Nóra
Bagényi Dániel
Baki Barbara
Bakonyi Krisztina
Buzsáki Andrea
Csekő Tamás
Danku Andrea
Dingó Dávid
Fábos Olivér László
Horváth Ágnes
Kozma Brigitta
Lázits Laura
Muskát Lejla
Nagy Kitti Szabina
Remmert Valentin Henrik
Sárosi Márió
Sashalmi Csilla
Schmolcz Fruzsina
Szita Szilvia
Zvinka Erika

Osztályfőnök: Aszalósné Krauter Éva

12/7
Iskolarendszerű felnőttoktatás
Ifjúsági tagozat
[Tabló]

Albert Adrienn
Gácsi Roland
Gál Nikolett
Hajós Bernadett
Halász Dorottya
Hartung Tamás
Kállai Klaudia
Kaszás Tünde
Kéri Dorina
Kőhidi Balázs
Kresz Ármin
Kucska Gabriella
Miskolczi Vivien
Nagy Adrienn
Oláh Viktória
Pálmai Viktória
Scherdán Benjámin
Steibler Henrietta
Szabó Dóra
Szerző Enikő
Szigecsán Lívia
Szilas Alex
Sztévics Péter
Tóth Noémi

Osztályfőnök: Gregóné Szabados Katalin
Osztályfőnök-helyettes: Meixnerné Tóth Zsuzsanna

14/1
Szakképző évfolyam
Autószerelő
[Tabló]

Baranyai Bálint Martin
Bodzsár Gábor
Csorba Márk
Dombi Krisztián
Faragó Ferenc Gergely
Gregorovics Dávid
Horváth Róbert
Illés Alex
Kántor Gábor
Kereszturi Richárd
Kersity András
Keszthelyi Gergely
Kulcsár Gábor
Laufer Balázs
Meder Tamás
Nagy Patrik
Németh Balázs
Németh Dávid
Papp Richárd
Piszer Tamás Plávics
Dániel József
Puskás Lajos
Rudolf Dániel
Schulteisz Richárd
Szeibert Tamás
Váradi Dániel
Zákányi János Balázs

Osztályfőnök: Kissné Banai Szilvia
Osztályfőnök-helyettes: Keszthelyi Tibor
Szakoktatók: Geizler Gyula és Szivós Sándor

15/1
Technikus évfolyam
Autótechnikus
[Tabló]

Balázs Gábor
Bartha Marcell
Bedi Zsolt
Böröcz Péter Zoltán
Cselinácz Máté
Dombi István
Eckert Attila György
Fluck Marcell
Foral Péter
Gadó Bálint Kristóf
Gangel Kristóf
Hofstädter Ákos
Horvat Denis
Horváth Balázs
Huczek Attila
Iván Balázs
Katona Balázs Dávid
Mechura László
Méhn Krisztián
Müller Szabolcs
Nemes Ferenc
Nemes Gergő
Nemes Károly Dániel
Patkó Patrik
Pesti András Imre
Radvánszki Lajos
Ripli Dávid
Simon Balázs
Szabó Norbert
Szösz Dezső
Tarró Máté
Torzsány Patrik
Törögli Dániel
Veréb Zoltán
Vicsek Dávid

Osztályfőnök: Sebők Ágnes
Osztályfőnök-helyettes: Virányi Gábor