Kezdő oldalra lépés
2014-BEN VÉGZETT DIÁKOK

11/2
Előrehozott szakképzés
Gépi forgácsoló / Géplakatos / Hegesztő
[Tabló]

Gépi forgácsoló
Csató Konrád
Fekete Erik
Lőrincz Géza
Ludvig Gábor
Mezei Norbert
Mihály Kristóf
Sziklai Csanád
Tokay Szabolcs

Géplakatos
Nagy Péter
Orsós Zsolt
Schram Erik
Tolnai Dénes

Hegesztő
Bakó István
Berkó Péter

Osztályfőnök: Vass Brigitta

11/3
Előrehozott szakképzés
Karosszérialakatos / Női szabó / Villanyszerelő
[Tabló]

Karosszérialakatos
Czeininger Árpád
Éliás Zoltán
Grósz Gábor
Imre Richárd
Karip Ludvig
Kovács Krisztián
Krécsó Gyula
Patkós Roland
Ráhn Balázs János
Rőder Márk

Női szabó
Bencze Dzsenifer
Czeininger Enikő
Csáki Szabina
Fazekas Szilvia
Kis Andrea
Nyári Renáta
Pécsi Edina
Szabó Tímea

Villanyszerelő
Erdősi Szilveszter
Keller Krisztián
Nagy Attila András
Rózsa Adrián
Várszegi Dioméd

Osztályfőnök: Gregóné Szabados Katalin
Osztályfőnök-helyettes: Nagy-Mélykuti Ildikó
Szakoktató: Rapp Józsefné

12/1
Szakközépiskolai képzés
Közlekedés szakmacsoport
[Tabló]

Balogh Ádám
Bauer Richárd György
Csóka Dalma
Csordás Balázs
Friedrich Gergely
Hajnal Noémi
Hottó Patrick
Iványi Zoltán
Kálmán Dávid
Kelenföldi Máté
Márkics Gergő
Nagy Dominik Máté
Notheisz Attila
Orsós Gábor
Papp Dániel
Udvardi Róbert
Viola Tamás

Osztályfőnök: Ligetfalvi Orsolya
Osztályfőnök-helyettes: Gőbölösné Hamar Judit

12/2
Szakképzés
Karosszérialakatos
[Tabló]

Anda Ferenc
Bérces Patrik
Fenyvesi József
Fülöp Norbert
Nagy István
Orsós György
Orsós Sándor
Varga Péter
Zimmermann István

Osztályfőnök: Jung Péter
Osztályfőnök-helyettes: Kissné Banai Szilvia

12/3
Szakképzés
Gépi forgácsoló / Géplakatos
[Tabló]

Gépi forgácsoló
Balla András
Balogh Szabolcs Attila
Böröcz Richárd
Illés Roland
Kiss Győző
Kovács Krisztián
Kovács Roland
Kovács Tamás
Mészáros Balázs
Molnár Norbert Máté
Müller Tamás
Szalai Ádám Zsolt
Szarka Tamás
Varga Zsolt
Virth Patrik

Géplakatos
Hengl Zoltán
Kiss Máté
Krebsz Richárd
Litc Krisztián
Márta Márk
Márton István
Osváth Márk
Princz Dávid
Sovány Dániel
Tóth Zoltán
Villányi Ferenc

Osztályfőnök: Varga Zoltán

12/4
Szakképzés
Hegesztő
[Tabló]

Balog Tamás Ferenc
Bánkuti Roland
Bárdos Bence
Csík Sándor
Dallos Gergő
Deák Dávid
Győri Gergely
Harmath Patrik
Hoffmann Máté
Horváth Péter
Karacs Gábor
Kunos Szilárd
Molnár Dániel Roland
Molnár Péter
Nagy Bálint
Panta Szabolcs
Pukli Richárd Ferenc
Steib István
Vén Dániel
Vukman Richárd

Osztályfőnök: Györgyi Gyula

12/5
Szakképzés
Gépi forgácsoló
[Tabló]

Bárdos Sándor Bálint
Bedegi Roland
Böröcz Árpád
Chalupa Gergő
Deák Zsolt
Dévai Adrián
György Dávid
Hucker Balázs
Hudacsek Lőrinc
Hunyadi Péter
Kamu Dániel
Kis László
Kovács Roland
Merk Dániel Dávid
Nánási Dávid
Papp Dávid
Schvarcz Péter
Sibalin Miklós
Sümegi Nóra Anett
Szabó Balázs
Takács Miklós
Tóth Péter
Wache Viktor

Osztályfőnök: Vas Tamás

12/6
Szakképzés
Villanyszerelő
[Tabló]

Bukics Arnold
Csille Miklós Márió
Dudás Dávid Gyula
Erőss Csenger
Esküdt István
Fejes Csaba Róbert
Gáspár Attila
Geleta Dániel
Glück Péter
Güldner Roland
Győri Dávid
Hegedüs Csaba Áron
Holecska Antal
Jámbor Tamás
Juracskó Gergely
Kispál Roland
Nagy-György Tibor
Orosházi Richárd
Panta Balázs
Petőházi Péter András
Petricsevics Szilárd
Radnai János
Sebestyén Attila
Sipos Marcell
Szappanos Valentin Gábor
Turcsányi János

Osztályfőnök: Erdősi Krisztián
Osztályfőnök-helyettes: Csökli Norbert

12/7
Szakközépiskolai képzés
Iskolarendszerű felnőttoktatás ifjúsági tagozat
[Tabló]

Balázs Bianka
Balázs Nikolett
Benke Krisztián
Bodonyi László
Fóris Emese
Hengl Brigitta
Horváth Norbert
Kövy Evelin
Laczi Csaba
Milotta Anett Erika
Mohácsi Rebeka Rita
Molnár Alex
Nagy Tibor
Németh Roland
Papp Brigitta
Piros Hajnalka
Ráti Miklós
Ruppert Roxána
Simkó Richárd
Somogyi Andrea
Szekszárdi Dominika
Takács Nikolett
Törzsi Eszter
Varga Enikő
Varga Zsolt

Osztályfőnök: Kulcsár-Szabó Anikó
Osztályfőnök-helyettes: Roll Szilvia

12/8
Szakközépiskolai képzés
Iskolarendszerű felnőttoktatás ifjúsági tagozat
[Tabló]

Amrein Roland
Balogh Bianka
Berki Gitta
Fekete Dániel
Gál Armand György
Gáspár Éva
Goják Anita
Harmat Cintia
Hegedüs Zsófia
Kovács Tibor
Kürti Petra
Labudek Virág Anna
Papp Anita
Petri Mónika
Prógli Szabina Bettina
Szemán János
Szentirányi Zsolt
Szmolka Alexandra
Sztojka Nikolett
Szűcs Gábor
Takács Ágota
Újfalvi Annamária
Zóka Norbert

Osztályfőnök: Ordonicsné Pajrok Csilla
Osztályfőnök-helyettes: Szakonyi Zsuzsanna

14/1
Szakképzés
Autószerelő
[Tabló]

Buzgány Dávid Zoltán
Csécsi Gergő Benjámin
Fogl Martin
Gál Csaba
Ignác Márió
Jakab Roland
Kardos Gergely
Légrádi Zsolt Gergő
Mészáros Dávid Kálmán
Milotta Zoltán Gábor
Peiszer Bálint
Rossmann József
Sajti Dávid
Sándor Norbert
Schindl Gábor József
Schmidt Rolf
Schnell András
Szűcs Gábor
Tóth András
Vildanger Péter
Winkler Tamás

Osztályfőnök: Keszthelyi Tibo
Szakoktatók: Szabó József, Szivós Sándor

14/2
Szakképzés
Autóelektronikai műszerész
[Tabló]

Baumgartner Gergely
Brengyán Ervin
Frank Gyula Péter
Gyenis Ádám
Harangozó László
Horváth Zoltán
Jankó Szabolcs
Jusztinger Szabolcs
Kollár Bence
Kollár Máté
Koza Imre Dávid
Lojek Viktor
Matulik Máté
Sipőcz Krisztina

Osztályfőnök: Virányi Gábor

15/1
Technikus képzés
Autótechnikus
[Tabló]

Csorba Márk
Dombi Krisztián
Gregorovics Dávid László
Kersity András Sándor
Kereszturi Richárd
Kulcsár Gábor
Meder Tamás
Németh Balázs
Papp Richárd Zoltán
Plávics Dániel József
Puskás Lajos
Rudolf Dániel
Schulteisz Richárd
Szeibert Tamás

Osztályfőnök: Geizler Gyula
Osztályfőnök-helyettes: Szivós Sándor