Kezdő oldalra lépés
2015-BEN VÉGZETT DIÁKOK

11/2
Előrehozott szakképzés
Géplakatos / Szabó
[Tabló]

Géplakatos
Bogdán Sándor
Bödör Alex
Gulyás Csaba
Kalányos Róbert
Kazi Attila Kristóf
Labudek Sándor Márk
Mammel Krisztián
Nikolics Gábor
Orsós Dávid Krisztián
Polgár Martin
Röhberg Dávid
Sovány Máté
Tóth Balázs Attila

Szabó
Biró Ramóna
Farkas Anikó
Michelisz Melinda
Móczó Szimonetta
Orsós Kitti

Osztályfőnök: Kovács Timea
Szabó szakoktató: Rapp Józsefné

11/3
Előrehozott szakképzés
Gépi forgácsoló / Hegesztő
[Tabló]

Gépi forgácsoló
Csató Konrád
Dragovecz József
Dragovecz Szabolcs
Farkas Sándor
Fazekas Attila
Gruber Patrik
Heim Dániel
Hoffer Ádám
Kisander Máté
Majoros Bence
Mészáros András Lajos
Miklovich Ákos
Orsós Bálint Árpád
Páncsics Roland
Papp Zsolt

Hegesztő
Erdős Márk
Kalányos Róbert
Koleszár Attila
Kulcsár Balázs
László Balázs
Mihály Richárd
Nagy Dávid
Orsós Sándor
Pataki Péter Norbert

Osztályfőnök: Lovász Lázár
Osztályfőnök-helyettes: Pozsonyiné Puskás Gabriella

11/4
Előrehozott szakképzés
Villanyszerelő / Karosszérialakatos
[Tabló]

Villanyszerelő
Balogh Bálint
Keller Adrián
Kovács Gábor
Kürti Gábor
Lőrinc Olivér
Petrovics László
Szauer Tamás

Karosszérialakatos
Császár Norbert
Gayer Roland
Hannl Patrik
Ignácz Mihály
Krécsó Gyula
Mármarosi Zsolt
Nagy Christopher
Piros Dávid
Tóth Szabolcs
Vári Balázs

Osztályfőnök: Pozsonyiné Puskás Gabriella
Osztályfőnök-helyettes: Lovász Lázár

12/1
Szakközépiskolai képzés
Közlekedés szakmacsoport
[Tabló]

Balázs Petra
Bozó Bence
Ferenczik Richárd
Garai Kristóf
Imhof Richárd
Kerék Erik
Kerner János
Nagy Loretta
Novák Balázs
Orsós Gábor
Pap Gergő
Rudolf Roland
Tóth Róbert
Varga Balázs
Wolf Márió

Osztályfőnök: Roll Szilvia
Osztályfőnök-helyettes: Hofecker Krisztina

12/2
Szakképzés
Karosszérialakatos
[Tabló]

Bajusz Attila
Baki Zsolt
Balogh Árpád
Bodonyi Bálint
Böhönyei Márk
Cservenka Gábor
Gulyás Attila
Gyura István
Joó Sándor Márk
Kiss Ferenc Zoltán
Kisvári Alexander Márk
Mészáros Tamás
Miháczi Tamás
Nagy Roland
Nyiri Béla
Ős Richárd
Sebestyén Ferenc

Osztályfőnök: Kissné Banai Szilvia
Osztályfőnök-helyettes: Jung Péter

12/3
Szakképzés
Ipari gépész
[Tabló]

Amrein Martin László
Andrics Dávid Olivér
Dezse Christopher Dominik
Francz Norbert
Jádi János
Kovács Csaba Attila
Nagy József
Orgyán Dávid Sándor
Panta Zsolt
Vincze Gergő

Osztályfőnök: Rácz Antal
Osztályfőnök-helyettes: Buzás Ildikó
Szakoktató: Kovács László

12/4
Szakképzés
Gépi forgácsoló
[Tabló]

Andrásfalvy Kristóf Péter
Balázs Attila
Barbér László József
Biró Ákos
Bősz Richárd Ádám
Farkas Bálint
Katreiner Tibor
Kovács Ákos
Kővári Patrik
Láng Olivér
Neumüller Péter
Selymes Barnabás
Takács Bálint
Tanics Patrik
Tóth Gergely
Varga Balázs Attila

Osztályfőnök: Hengl Lajos
Osztályfőnök-helyettes: Kasznainé Szabó Beáta

12/5
Szakképzés
Hegesztő
[Tabló]

Batka Norbert
Berei Dávid
Borsos Gergely
Far Patrik
Farkas Levente
Földi Szilveszter
Hajdu Tamás
Horváth Mihály
Ignácz Péter
Kálozdi László
Kiss Norbert
Mischl Ákos Róbert
Orsós János Bence
Pető Alex Patrik
Rácz Roland
Spanberger Márk István
Szeltner Zsolt János
Szőts László

Osztályfőnök: Juhász Gábor
Osztályfőnök-helyettes: Györgyi Gyula

12/6
Szakképzés
Villanyszerelő
[Tabló]

Bakó Balázs
Bósza Roland
Csalló Roland
Csordás Roland
Heilmann Edvin
Kollár Levente
Kondrát Ákos
Magdó Zoltán
Németh Attila
Páll Attila
Páll Botond
Schóbert Máté Soma
Sós Miklós Attila
Tancsik Krisztián
Varga Zsolt

Osztályfőnök: Laboda Zsoltné
Osztályfőnök-helyettes: Erdősi Krisztián

12/7
Iskolarendszerű felnőttoktatás
Ifjúsági tagozat
[Tabló]

Ancil Alexandra Kitti
Bacsmai Béla
Brengyán Előd
Czenner Anita
Domonkos Péter
Fodor Mihály
Fülöp Klaudia
Géczi Anita
Kovács Tibor István
Kovács Vivien
Lembach Petra Anna
Lenti Gergely
Mecsár Edina
Molnár Anita Rita
Németh Fanni
Orosz Fruzsina
Oroszlán Ákos
Orsós Nikoletta
Révész Tímea
Sárosi Szimonetta
Tóth Edina
Varga Roxána

Osztályfőnök: Kulcsár-Szabó Anikó
Előző osztályfőnök: Farkasné Storcz Judit

12/8
Iskolarendszerű felnőttoktatás
Ifjúsági tagozat
[Tabló]

Bognár Beáta
Csóka Lilla
Eke István
Gabb Péter
Gács Anna Szonja
Hegedüs Tamás
Hideg Felícia
Kappel Dávid
Keszthelyi Róbert
Kis-Halas László
Klein Roland
Kovács Attila
Kovács Dániel
Molnár Erzsébet
Papp Viktória Mária
Szabó Nikoletta
Varga Erik
Vidra Noémi
Vojtek Bianka

Osztályfőnök: Szakonyi Zsuzsanna
Osztályfőnök-helyettes: Simon Tünde

13/3
Szakképzés
CNC-gépkezelő
[Tabló]

Ambrózi Ádám
Balogh Szabolcs Attila
Bedegi Roland
Boglári Bianka Ilona
Böröcz Árpád
György Dávid
Hucker Balázs
Hudacsek Lőrinc
Hunyadi Péter
Illés Roland
Klesch Szabolcs Károly
Kovács Krisztián
Kovács Roland
Kovács Tamás
Lajos Zoltán
Molnár Norbert Máté
Müller Tamás
Schneider Krisztián Péter
Schvarcz Péter
Sibalin Miklós
Sümegi Nóra Anett
Szabó Balázs
Szalai Ádám Zsolt
Szuróczki Dániel Gábor
Virth Patrik
Wache Viktor

Osztályfőnök: Vas Tamás
Osztályfőnök-helyettes: Eilinger Ákos

14/1
Szakközépiskolai szakképzés
Autószerelő / Autóelektronikai műszerész
[Tabló]

Autóelektronikai műszerész
Baranyai Bence
Győrfi Dávid
Hange Balázs
Nagy Gergely Tibor
Orsós Tamás
Rippert Csaba
Sárosi Márió
Tóth Gábor

Autószerelő
Ágh Gábor
Amrein Tamás
Balog Gergő
Balogh Mihály
Danyi Dániel
Dergovich Barnabás
Gradwohl István
Gyóni Szabolcs Róbert
Kiefer László
Kiss Gergely
Kiss Gergely
Krebsz Attila
Mangold Róbert
Michel Szabolcs
Molnár-Fulmer Gergely
Muck Roland
Pintér István
Solymos Zsolt
Szabó Richárd
Vankó Richárd

Osztályfőnök: Keszthelyi Tibor
Osztályfőnök-helyettes: Kissné Banai Szilvia

15/1
Technikus képzés
Autótechnikus
[Tabló]

Baumgartner Gergely
Fogl Martin
Gál Csaba
Kardos Gergely
Kollár Bence
Kollár Máté
Kőrösi Gábor
Lojek Viktor
Matulik Máté
Schmidt Rolf
Schnell András
Sipőcz Krisztina

Osztályfőnök: Virányi Gábor
Osztályfőnök-helyettes: Sebők Ágnes