Kezdő oldalra lépés
2016-BAN VÉGZETT DIÁKOK

H/II/2-A
Szakiskola
Számítógépes adatrögzítő
[Tabló]

Áron Mirjam Mónika
Bertalan Pierre Márk
Harkányi Zoltán
Major Alex Richárd
Osvald Réka

Osztályfőnök: Ordonicsné Pajrok Csilla
Osztályfőnök-helyettes: Dr. Borsayné Lengyel Erika

11/2
Szakiskola
Hegesztő / Motorkerékpár-szerelő
[Tabló]

Hegesztő
Bajusz Levente
Berei Attila
Borbély Dávid László
Bunyevácz Dániel
Czimmermann Áron
Döme László Péter
Fazekas Dominik
Holló Károly
Illés István
Lakatos Szilárd
Molnár Viktor
Pap Dániel
Salamon Hunor
Veres Márk

Motorkerékpár-szerelő
Garamvölgyi Roland
Kurdi József
Orcsik Nikolasz

Osztályfőnök: Kalányos Ferenc
Előző osztályfőnök: Dr. Simon Klára

11/3
Szakiskola
Gépi forgácsoló / Karosszérialakatos
[Tabló]

Gépi forgácsoló
Ambrus Richárd
Bachmann Bence
Braskó László István
Demeter Márk
Farkas Sándor
Gera Roland Mihály
Jobszt Csaba
Jobszt Roland
Kelbert Krisztián
Kincse Klaudió
Kis Szilveszter Miklós
Lantos Csaba Norbert
Ripszám István János

Karosszérialakatos
Ambrus Kristóf
Dantignana Ákos
Kovács György
Kovácsovics József
Sárics Dávid Ferenc
Soós Benjámin

Osztályfőnök: Valjon Erzsébet
Osztályfőnök-helyettes: Máté Jánosné

11/4
Szakiskola
Ipari gépész
[Tabló]

Bikali Roland
Dani Balázs
Dávid Attila Zsolt
Fuszanecker Ferenc
Kádár Flórián
Kovács Balázs
Kovács Bence Tibor
Meszes Árpád
Mitnyek Dávid
Mondl József
Rőhberg Gergő
Schmidt Erik János
Tihanyi László
Traiber Ferenc Márió
Végh Dániel
Zalán Bálint

Osztályfőnök: Vass Brigitta
Osztályfőnök-helyettes: Kasznainé Szabó Beáta

11/5
Szakiskola
Női szabó / Villanyszerelő
[Tabló]

Női szabó
Gangel Kamilla
Misinecz Kristóf
Orsós Fruzsina
Szabó Dorina

Villanyszerelő
Balla Dávid
Bosnyák Tibor
Dobler Tibor Dávid
Hegyi Patrik Roland
Orsós Ferenc
Pankotai Bence
Rudas Marcell László
Sztevics József Zoltán
Szücs Gábor
Tóth Zsolt
Varga Dávid
Varga Dominik József
Vince Dominik
Visnyei Péter

Osztályfőnök: Ficzek Andrea
Osztályfőnök-helyettes: Pozsonyiné Puskás Gabriella

12/1
Szakközépiskola
Közlekedés szakmacsoport
[Tabló]

Batka István
Czompó Árpád
Horeczki Roland
Jakab Virág Titanilla
Kereszturi Ákos
Lázár Márk
Milotta Cintia
Sarus Gábor
Schöndör Roland
Sebők Zoltán
Szabácsi Csaba
Szalóky Farkas Donát
Zámbó Bence

Osztályfőnök: Simon Tünde
Osztályfőnök-helyettes: Farkas Szilárdné

Ksz/12/2
Szakiskola
Ipari gépész
[Tabló]

Balogh Ádám
Bánusz Róbert
Borbély Roland Ferenc
Fata Balázs Bence
Fehér Martin Tibor
Francz Norbert
Hegedűs János Ádám
Kuti Tamás
Meder Zsolt
Müller Tamás
Rabb Norbert
Szabó Tamás
Szilágyi Dávid
Táborosi Róbert
Váradi Richárd

Osztályfőnök: Jung Péter
Osztályfőnök-helyettes: Kissné Banai Szilvia

Ksz/12/3
Szakiskola
Gépi forgácsoló
[Tabló]

Fáczán Balázs
Folyó Dávid
Kepner Dávid
Kesztyűs Kevin
László Zsolt
Mang Sándor
Matacz Milán
Odor Zoltán
Pekár Péter
Radics Dávid Norbert
Radó Roland
Schraub Dávid
Temesvári Ádám
Varga Dominik
Varga Mátyás Árpád
Varga Péter

Osztályfőnök: Kasznainé Szabó Beáta
Osztályfőnök-helyettes: Hengl Lajos

Ksz/12/4
Szakiskola
Hegesztő
[Tabló]

Balog Gergő
Deák Péter
Dömsödi Tamás
Gáti Oszkár Bence
Győri Kristóf
Harmat Dávid
Horváth Krisztián István
Kardos Krisztián
Laudon Markó
Lóth Zoltán
Márkics Gergő
Minárik Kristóf
Muszmann Richárd
Nagy Dominik Máté
Németh Dániel
Szabó Ákos

Osztályfőnök: Györgyi Gyula
Osztályfőnök-helyettes: Kalányos Ferenc

Ksz/12/5
Szakiskola
Villanyszerelő
[Tabló]

Faludi Kristóf István
Greksa József
Grunda Krisztián
Hámori Gergő Marián
Horváth Benjámin
Horváth Dávid
Jehl Bálint
Jéhn Márk
Kárpáti Gergő Zoltán
Krizák Gábor
Lajosbányai Ádám
Lichtmesz Martin
Lippai Péter
Molnár Gábor
Nagy Tamás
Petőházi András
Reisch László
Vass Dániel
Weisz Gábor Antal

Osztályfőnök: Laboda Zsoltné
Osztályfőnök-helyettes: Csökli Norbert

Szé/12/2-1
Szakközépiskola
Szakiskolások szakközépiskolája
[Tabló]

Dittrich Edina
Gergely Viktória
Heirich Kitti
Horváth Attila Márk
Imre Richárd
Karsa Gábor
Kis Andrea
Kocsis Szonja
Kotnyek Kitti
Nagy Attila András
Rózsa Balázs
Sebestyén Attila
Szabó Balázs
Tarr Nikolett
Teleki Sára Zita
Tóth István Tamás
Uhl Róbert

Osztályfőnök: Kovácsné Békefi Viola
Osztályfőnök-helyettes: Gregóné Szabados Katalin

Szé/12/2-2
Szakközépiskola
Szakiskolások szakközépiskolája
[Tabló]

Baán Gergő
Balázs Gergő
Besenczi Péter
Csáki Szabina
Danyi Arnold Zoltán
Helyes Dorina
Ignácz József
Krizmanics Brigitta Judit
Lőrinc Géza
Mang Noémi
Markó Dániel Krisztián
Muschicz Erika Noémi
Orsós János
Paik András
Veres Viktor
Vida Mirella

Osztályfőnök: Mengyán Heléna
Előző osztályfőnök: Buzás Ildikó
Osztályfőnök-helyettes: Simon Tünde

12/8
Szakközépiskola
Iskolarendszerű felnőttoktatás ifjúsági tagozata
[Tabló]

Baumgartner Péter
Fehér Ramóna
Fenyősi Zsanett
Gács Anna Szonja
Gulyás Ilona
Gyenes Zoltán
Gyenis László
Haller Patricia Katrin
Kállai Kitti
Kiss Dávid
Maróti Ádám
Marton Adrienn
Mihálka Zsófia
Réti Loretta
Rudolf Roland
Szőlősi Tamara
Végi Franciska

Osztályfőnök: Sebők Ágnes
Előző osztályfőnök: Szamosköziné Vőneki Ágnes
Osztályfőnök-helyettes: Farkas Szilárdné

12/9
Szakközépiskola
Iskolarendszerű felnőttoktatás ifjúsági tagozata
[Tabló]

Bogdán János
Bokros Boglárka Eszter
Csató Bence
Garamvölgyi Richárd
Kardos Andrea
Kereszturi Norbert
Kómár Richárd
Kovács Kornél
Major Krisztián
Mészáros Réka
Molnár Károly
Morell Ágnes
Puskás László Dávid
Rádi Mariann
Rákóczi Livia
Szabó Levente Attila
Szilágyi Bernadett
Tóth Angéla Alexandra
Trapp Mihály

Osztályfőnök: Hofecker Krisztina
Osztályfőnök-helyettes: Ligetfalvi Orsolya

13/2
Szakiskola
CNC-gépkezelő
[Tabló]

Andrásfalvy Kristóf Péter
Barbér László József
Biró Ákos
Bősz Richárd Ádám
Farkas Bálint
Heim Dániel
Hoffer Ádám
Kovács Ákos
Miklovich Ákos
Selymes Barnabás
Takács Bálint
Tóth Gergely
Varga Balázs Attila

Osztályfőnök: Vas Tamás
Osztályfőnök-helyettes: Mercz Rudolf

14/1
Szakközépiskola szakképző évfolyama
Autószerelő
[Tabló]

Balogh Roland
Böröcz Richárd István
Csordás Balázs
Dukits Donát
Görög Dávid
Gyóni Szabolcs Róbert
Hottó Patrick
Iványi Zoltán
Kaufmann Tamás Máté
Kovács Tibor
Kovács Viktor
Lichtmesz Gergő
Lutz Norbert
Maul Martin
Molnár Dániel
Müller Richárd
Nadrai Balázs
Németh Ádám
Notheisz Attila
Obert Szabolcs
Sümegi Ákos
Szabó Kristóf
Tóth Balázs
Vankó Richárd
Viola Tamás

Osztályfőnök: Keszthelyi Tibor
Osztályfőnök-helyettes: Kissné Banai Szilvia

14/2
Szakközépiskola szakképző évfolyama
Autóelektronikai műszerész
[Tabló]

Antal András
Balla Péter Áron
Eszéky Tamás
Gyurka Gracián
Hangya Péter
Kriston Dávid
Mezei Soma András
Posztos József
Ráti Gergő
Rittlinger Adrián
Schóber Farkas Olivér
Tálos Tamás
Varga Péter

Osztályfőnök: Geizler Gyula
Osztályfőnök-helyettes: Keszthelyi Tibor

15/1
Technikus
Autótechnikus
[Tabló]

Balog Gergő
Balogh Mihály
Baranyai Zoltán
Duics János
Gász Róbert
Glokker Zoltán Olivér
Grátz Ádám
Hornyák Zsolt
Kovács Bence
Kruzslicz Szabolcs
Orsós Tamás
Pintér István
Rippert Csaba
Sárosi Márió
Schrempf Balázs
Szabó Richárd
Szalai Bálint Máté

Osztályfőnök: Virányi Gábor
Osztályfőnök-helyettes: Geizler Gyula