Kezdő oldalra lépés
2017-BEN VÉGZETT DIÁKOK

H/II/2-A
Szakiskola
Számítógépes adatrögzítő
[Tabló]

Balog Renáta Ramóna
Juhász József
Kovács Roland
Orsós Béla
Pető István
Szórádi Tamás

Osztályfőnök: Borsayné Lengyel Erika
Osztályfőnök-helyettes: Ordonicsné Pajrok Csilla

10/6
Speciális szakiskola
Konyhai kisegítő/Szobafestő
[Tabló]
Konyhai kisegítő
Frick Yvett Katalin
Gerlecz Alexandra
Kalányos Flóra Andrea
Keller Dávid
Matusa Leona
Orsós Mónika
Rab Renáta
Szobafestő
Kiss Ferenc Zoltán
Pintér Erik

Osztályfőnök: Ács Katalin

Osztályfőnök-helyettes: Menyhárt Mónika

10/7
Speciális szakiskola
Textiltermék-összeállító/Kézi könyvkötő
[Tabló]
Textiltermék-összeállító
Király Laura
Kovács Brigitta
Kézi könyvkötő
Csegezi Zsolt
Orsós Norbert
Roszprim Gergő Olivér
Varga István

Osztályfőnök: Halasi Szulamit
Osztályfőnök-helyettes: Stanisavljevits Andrea Jela

11/2
Szakiskola
Női szabó/Karosszérialakatos
[Tabló]
Női szabó
Andrics Alexandra
Fülöp Angéla
Hornyák Eszter Viktória
Király Dzsenifer
Rozvány Barbara Alicia
Karosszérialakatos
Dantignana Ákos
Havasdi Patrik
Horváth Dániel
Ignácz Gábor
Kis András
Kisbóli Dániel
Nagy Dominik
Sárics Dávid
Schönberger Ármin Zsolt
Szombathelyi József

Osztályfőnök: Vágner Krisztina
Osztályfőnök-helyettes: Kissné Banai Szilvia

11/3
Szakiskola
Hegesztő
[Tabló]

Auth Ádám Ferenc
Balogh Balázs
Bíró Alfonz
Borbás Márk
Csonka Álmos
Erdősi Gábor
Görög Péter
Horváth Márk
Hódosi Krisztián László
Jerezánovics Ádám
Kalmár András
Kiss Vilmos Antal
Marosvölgyi Attila Dominik
Molnár Dániel
Németh Máté
Orsós Attila
Petrás Tamás Dániel
Pozsgai Kornél
Torma József Zsolt
Zolnay Zsolt

Osztályfőnök: Varga Zoltán
Osztályfőnök-helyettes: Kalányos Ferenc

11/4
Szakiskola
Gépi forgácsoló
[Tabló]

Beck József
Bencze Ákos
Békefi Balázs
Bőgős Bálint
Csonka Máté Ernő
Fekete András
Gergő Dominik Richárd
Halász Árpád
Kis Szilveszter Miklós
Koch Zoltán
Matejcsik Márk Krisztián
Orsós Csaba
Orsós Sándor Tivadar
Samu Richárd Attila
Sümegi Zsolt
Weimann Szilveszter

Osztályfőnök: Sarlós József
Osztályfőnök-helyettes: Barka Rudolf

11/5
Szakiskola
Villanyszerelő/Ipari gépész
[Tabló]
Villanyszerelő
Fenyvesi Ákos
Hegyi Patrik Roland
Horváth Máté
Kardos Gergő
Kiss Sándor
Kovács Adrián
Kozma Erik Roland
Obert Ferenc
Páva Dávid
Rudas Marcell László
Zámbó Dávid Sándor
Ipari gépész
Budai Sándor
Fuszanecker Ferenc
Kovács Balázs
Máté Csaba
Mester Dávid
Schweiger Zoltán
Serédi Szilárd
Simon Máté András
Szűcs Dániel
Traiber Ferenc Márió

Osztályfőnök: Pozsonyiné Puskás Gabriella
Osztályfőnök-helyettes: Gregóné Szabados Katalin
Korábbi osztályfőnök: Aszalósné Krauter Éva

12/1
Szakközépiskola
Közlekedésgépész
[Tabló]

Dékány György Márk
Hamerli Szabolcs
Háner Patrik
Horváth Dávid
Igert Attila
Kerényi Márkó
Király Dominik
Krasznai Erik
Krebsz Levente
Mészáros Erik
Nyers Dániel
Osztertag Dávid
Sándor Roland
Szücs Roland
Takács Bogdán
Várnagy Balázs

Osztályfőnök: Farkas Szilárdné
Osztályfőnök-helyettes: Máté Jánosné

Szé/12/2
Szakközépiskola
Szakiskolások szakközépiskolája
[Tabló]

Bíró Ramóna
Cretu Christián
Csikos Bence
Helmli Kinga
Kazi Attila
Kocsis Szonja
Kovács István
Kulcsár Balázs
Labdafski Dávid
Nagy Dávid
Nyári Renáta
Orsós Gyöngyi
Orsós Kitti
Paik András
Panta Zsolt
Pánti Alexandra
Teleki Sára
Uhl Róbert
Vasas Vivien

Osztályfőnök: Szakonyi Zsuzsanna
Osztályfőnök-helyettes: Hofecker Krisztina

Ksz/12/2
Szakiskola
Gépi forgácsoló/Ipari gépész
[Tabló]
Gépi forgácsoló
Auth Dániel
Ács Gábor Máté
Bayer Dániel
Bringye Dávid
Kaczor Tamás
Kovácsics Dávid Ferenc
Lengyel Dániel
Nagy Dániel
Ormándi Simon
Radványi Ferenc
Ratting Zoltán
Szilágyi Róbert József
Udvari Balázs
Ipari gépész
Fata Balázs Bence
Horányi Tibor
Horesnyi Tamás
Katona Richárd János
Keszthelyi Róbert
Kozma Krisztián
Kuti Tamás
Lovász János
Rabb Norbert
Rosinger Martin Bendegúz
Szemmelróth Benjamin
Táborosi Róbert
Varga Balázs
Wolf Márió

Osztályfőnök: Hengl Lajos
Osztályfőnök-helyettes: Kasznainé Szabó Beáta

Ksz/12/3
Szakiskola
Hegesztő
[Tabló]

Domokos Levente
Durovics Márk
Gali Joakim
Göncöl Bence
Hitter Krisztián
Horváth Bálint
Horváth Miklós
Illés Krisztián
Kasza István
Lösch Kornél Ferenc
Orsós János
Palkó Richárd
Schütz Dániel
Tolnai Valér
Tóth Dávid
Tóth Róbert

Osztályfőnök: Kissné Banai Szilvia
Osztályfőnök-helyettes: Györgyi Gyula

Ksz/12/4
Szakiskola
Villanyszerelő
[Tabló]

Bálint Zoltán
Erb Dávid
Győri Árpád Levente
Heim Ildikó
Kiss Roland
Koncz Máté
Kovac Tamás
Krämer Ervin
Millich Dániel
Ormai Bence
Papp Viktor Bálint
Regősi Ádám
Soós Szabolcs
Sós Roland
Szántó Richárd
Tálos Gergő

Osztályfőnök: Csökli Norbert
Osztályfőnök-helyettes: Dr. Princzné Szeri Erika

13/3
Szakközépiskola
CNC-gépkezelő
[Tabló]
Ambrus Richárd
Bachmann Bence
Braskó László István
Fáczán Balázs
Folyó Dávid
Hambuch Milán
Kepner Dávid
Kesztyűs Kevin
Lantos Csaba Norbert
László Zsolt
Mang Sándor
Matacz Milán
Schraub Dávid
Varga Dominik

Osztályfőnök: Rácz Antal
Osztályfőnök-helyettes: Dr. Princzné Szeri Erika

14/1
Szakközépiskola szakképző évfolyama
Autószerelő/Autóelektronikai műszerész
[Tabló]
Autószerelő
Baliga Bálint
Balogh Péter
Becze Roland
Dukits Donát
Endrődi Róbert
Fábik Gergő
Garai Kristóf Ferenc
Görög Dávid
Hári Máté
Helmrich Klaudia
Kerék Erik
Kovács Tibor
Kovács Viktor
Lichtmesz Gergő
Ónodi Soma
Régert Róbert
Sümegi Ákos
Szabó Tamás
Viola Tamás
Autóelektronikai műszerész
Balázs Richárd
Balogh István
Csordás Mátyás
Dávid Norbert
Fazekas Róbert Péter
Fekete Tibor
Gyimesvölgyi Hunor
Hajnal Attila
Imhof Richárd Ferenc
Kénesi Szabolcs
Pasztatics András
Szatmári Péter
Tankó Endre Csaba
Tóth Tamás
Végh Sándor

Osztályfőnök: Keszthelyi Tibor
Osztályfőnök-helyettes: Virányi Gábor

15/1
Technikus képzés
Autótechnikus
[Tabló]

Hangya Péter
Iványi Zoltán
Molnár Dániel
Németh Ádám
Notheisz Attila
Obert Szabolcs
Tóth Balázs

Osztályfőnök: Geizler Gyula
Osztályfőnök-helyettes: Keszthelyi Tibor