Kezdő oldalra lépés
2018-BAN VÉGZETT DIÁKOK

Ksz/12E-vsz-kf
Szakközépiskola
Villanyszerelő
[Tabló]

Jesztrebszki Csaba
Kovács Dezső
Kovács Péter
Vernes Rudolf
Walter László

Osztályfőnök: Csicsely László

Ksz/12E-nsz-kf
Szakközépiskola
Női szabó
[Tabló]

Emichné Gász Boglárka Zsuzsanna
Kotsyné Kónya Lívia
Schilli Tímea
Schutzmann Anett
Szép Andrea Dóra
Várnai Eszter

Osztályfőnök: Ropoli Judit

10s-sz-k
Szakiskola
Szobafestő / Kézi könyvkötő
[Tabló]

Demeter Márió János
Dunai Norbert
Győrffy Cintia
Nagy Balázs
Orsós Dominika
Sári Márió
Szabó Alexandra
Vincze Márk
Zsebők Richárd István

Osztályfőnök: Meskó Péter Pál
Osztályfőnök-helyettes: Stanisavljevity Andrea Jela

10s-kk-ksz
Szakiskola
Konyhai kisegítő / Kerékpárszerelő
[Tabló]

Csoport Zsolt
Gárgyián Tibor
Krécsó Kinga
Orsós Annamária
Pápai Nikolett
Radó Henrietta Ramóna
Sárközi Dániel
Szabó Mátyás Ákos
Végh János
Vincze Zsolt

Osztályfőnök: Cserné Hajdu Leila Katalin
Osztályfőnök-helyettes: Ordonicsné Pajrok Csilla

SZH/2-1
Szakközépiskola
Bevontelektródás kézi ívhegesztő
[Tabló]

Balogh Dénes
Hesz Tamás Krisztián
Juhász Gábor
Juhász Patrik
Lakatos Sándor
Lőrincz Patrik András
Orsós Dominik

Osztályfőnök: Ordonicsné Pajrok Csilla
Osztályfőnök-helyettes: Cserné Hajdu Leila Katalin

SZH/2-2
Szakközépiskola
Konyhai kisegítő
[Tabló]

Fodor Szintia
Horváth János
Kovács Tibor
Nagy Barbara
Orsós Bianka
Orsós Mónika
Orsós Vanessza Vivien
Várszegi Zsolt

Osztályfőnök: Menyhárt Mónika
Osztályfőnök-helyettes: Gauzer Attila György

SZH/2-3F
Szakközépiskola
Konyhai kisegítő
[Tabló]

Áron Mirjam Mónika
Kovács Nikolett
Martin Gréta Kíra
Osvald Réka
Zsoldos Krisztina

Osztályfőnök: Máté Jánosné
Osztályfőnök-helyettes: Menyhárt Mónika

SZH/2-4F
Szakközépiskola
Konyhai kisegítő
[Tabló]

Bogdán Laura
Bogdán Zoltán
Borics Alexandra
Kovács Barbara
Kovács Genaro
Kovács Zsolt Krisztián
Orsós Roland
Tölgyesi Gábor Erik

Osztályfőnök: Mikó Szilvia
Osztályfőnök-helyettes: Ordonicsné Pajrok Csilla

SZH/2-5E
Szakközépiskola
Konyhai kisegítő
[Tabló]

Bors Márk
Kolompár László
Nyerges Izabella
Orsós Ilona
Stefánovics József Robertó

Osztályfőnök: Gauzer Attila György
Osztályfőnök-helyettes: Fodor Tibor

12asz
Szakgimnázium
Közlekedésgépész
[Tabló]

Bíró Péter
Dobler Mihály Sándor
Dukai Richárd
Golobics Máté Noel
Nagy-György Erik
Orsós Péter
Papp János Ákos
Sebők Anett
Süle Richárd
Tasi Roland Márkó
Véghelyi Mátyás
Vincze Dániel

Osztályfőnök: Ligetfalvi Orsolya
Osztályfőnök-helyettes: Kovácsné Békefi Viola

5/13asz-ae
Szakgimnázium
Autószerelő / Autóelektronikai műszerész
[Tabló]

Dékány György Márk
Dobszai Donát
Gombkötő András
Hamerli Szabolcs
Háner Patrik
Horváth Dávid
Igert Attila István
Kató Bence
Kecze Arnold
Kerényi Márkó
Keszthelyi Martin István
Király Dominik
Kiss Lajos
Krebsz Levente
Osztertag Dávid
Papp Ferenc Félix
Poczók Áron Kristóf
Rab Zsolt
Sándor Roland
Szegő Barnabás
Takács Bogdán
Varga Balázs

Osztályfőnök: Keszthelyi Tibor
Osztályfőnök-helyettes: Kissné Banai Szilvia

2/14asz
Szakgimnázium
Autószerelő
[Tabló]

Baliga Bálint
Becze Roland
Böröcz József
Endrődi Robert
Fleisz Krisztián János
Fodróczi Kristóf
Garai Kristóf Ferenc
Kockás Márk
Kónya Martin
Kulcsár Dániel
Mica Miklós
Mócz Sándor
Oláh Péter Gedeon
Ónodi Soma
Patonai Krisztián
Pató Lénárd
Pintér Attila
Pitz Roland Marcell
Sebők Zoltán
Strausz Péter
Szalóky Farkas Donát
Sztoics Bálint Zoltán
Viljevácz Valentin
Vörös Tamás

Osztályfőnök: Kissné Banai Szilvia
Osztályfőnök-helyettes: Keszthelyi Tibor

2/14ae
Szakgimnázium
Autóelektronikai műszerész
[Tabló]

Berkes Károly Gergely
Bottka Krisztián
Horváth Márk
Huszár Tamás
Iván Bence Zoltán
Juhász Dániel
Kertész Gergő
Kiss Krisztián
Kovács Dávid
Kovács Roland
Mezei József
Papp Dániel
Schultz Bence
Torda Péter
Tóth Márk

Osztályfőnök: Virányi Gábor
Osztályfőnök-helyettes: Geizler Gyula

1/15at
Technikus
Autótechnikus
[Tabló]

Balázs Richárd
Csordás Mátyás
Dávid Norbert
Fábik Gergő
Fazekas Róbert Péter
Hajnal Attila
Horváth József
Kénesi Szabolcs
Lichtmesz Gergő
Pasztatics András
Sári Adorján
Szabó Tamás
Szatmári Péter
Tóth Tamás

Osztályfőnök: Geizler Gyula
Osztályfőnök-helyettes: Virányi Gábor

3/11kl-vsz
Szakközépiskola
Karosszérialakatos / Villanyszerelő
[Tabló]

Balogh Ádám Dávid
Baranyai Dániel
Bohner Roland
Csáki Dávid
Kovács Péter
Lajkó Miklós
Milotta István
Szőke Patrik Zsolt
Bálint Zsolt
Csike Sebastian
Deák Gábor
Fehér Dávid
Kálmán Attila Viktor
Nagy Márk
Peti Balázs
Szűcs Olivér Zsolt

Osztályfőnök: Gregóné Szabados Katalin
Osztályfőnök-helyettes: Csökli Norbert

3/11h
Szakközépiskola
Hegesztő
[Tabló]

Balogh Balázs
Csonka Álmos
Fehér Endre István
Kasper Péter Gergely
Kiss Vilmos Antal
Kolompár László
Kovács Dániel
Mucsi Pál Bence
Orsós Attila
Orsós Milán
Orsós Richárd
Parrák Péter
Pongrácz Zoltán
Sándor Dávid
Siker György Miklós
Sorbán Hunor
Széki Roland
Weimann Zoltán

Osztályfőnök: Kalányos Ferenc
Osztályfőnök-helyettes: Pozsonyiné Puskás Gabriella

3/11gf
Szakközépiskola
Gépi forgácsoló
[Tabló]

Burzán Bendegúz
Csontos Richárd József
Csór Ferenc
Gajdos Ábel
Gergő Dominik Richárd
Kiss Máté Szabolcs
Kozma Ákos Ferenc
Móczár Norbert
Nagy István
Németh Szeverin
Oldi Márkó
Orsós Krisztofer János
Orsós Sándor Tivadar
Papp Dávid
Tim Martin
Tóth Bence

Osztályfőnök: Varga Ágota
Osztályfőnök-helyettes: Jung Péter

3/11ig
Szakközépiskola
Ipari gépész
[Tabló]

Babám Máté
Balog Zoltán
Benkő Martin
Czakó Balázs
Futács Máté Bence
Gazdag Richárd
Golácz Zoltán
Jámbor Bálint
Kovács Máté
Régert Balázs
Somogyvári Krisztofer
Végh Zsolt

Osztályfőnök: Kovácsné Békefi Viola
Osztályfőnök-helyettes: Varga Ágota

Ksz/12gf
Szakközépiskola
Gépi forgácsoló
[Tabló]

Cserni Kristóf
Győri Kristóf
Hembach Olivér
Huber Kristóf
Kovács Dániel
Kun Krisztián
Lovas Kristóf
Renner Máté
Szebényi Jenő
Végh Bence
Wéber Balázs

Osztályfőnök: Kasznainé Szabó Beáta
Osztályfőnök-helyettes: Hengl Lajos

Ksz/12h
Szakközépiskola
Hegesztő
[Tabló]

Böhönyei Márk
Dorn Patrik Szilárd
Gera Roland Mihály
Görgei Dávid
Jobszt Csaba
Jobszt Roland
Kiss Attila
Lázár Márk
Léhmann Krisztián
Mihály Kristóf
Orsós Zsolt
Szabó Gergő
Szabó Kristóf
Vastag Dániel
Vastag László

Osztályfőnök: Györgyi Gyula
Osztályfőnök-helyettes: Hengl Lajos

Ksz/12vsz
Szakközépiskola
Villanyszerelő
[Tabló]

Bertalan Dávid József
Bogdán János
Czebei Dávid
Csirke Gyula
Gajer Dávid Márk
Hegedűs Kristóf Sándor
Madai Imre Zsombor
Millich Olivér
Richter Zoltán Krisztián
Schipp Róbert
Staub Alex István
Szigwárt Csaba
Tóth Bence
Tóth Dominik
Trapp Mihály

Osztályfőnök: Csökli Norbert
Osztályfőnök-helyettes: Gregóné Szabados Katalin

1/12c
Szakközépiskola
CNC gépkezelő
[Tabló]

Auth Dániel
Bayer Dániel
Békefi Balázs
Bencze Ákos
Bringye Dávid
Fekete András
Halász Árpád
Hausmann Adrián
Kovácsics Dávid Ferenc
Lengyel Dániel
Nagy Dániel
Radványi Ferenc
Szilágyi Róbert József
Udvari Balázs

Osztályfőnök: Vas Tamás
Osztályfőnök-helyettes: Varga Ágota

Kk13é
Szakközépiskola
Érettségire felkészítő
[Tabló]

Ambrus Kristóf
Balla Dávid
Bosnyák Tibor
Bunyevácz Dániel
Dobler Tibor Dávid
Gangel Kamilla
Hárságyi Olivér
Kresz Krisztián
Kövesdi Zsófia
Lőrincz Márk
Misinecz Kristóf
Orsós Fruzsina
Pálinkás Roland Lajos
Reisch László
Szabó Dorina
Sztevics József Zoltán
Takács Dávid
Varga Dávid
Varga Dominik József
Vasas Vivien Rozália
Vince Dominik

Osztályfőnök: Hofecker Krisztina
Osztályfőnök-helyettes: Farkas Szilárdné

2/14E-asz
Szakgimnázium
Autószerelő
[Tabló]

Dunavölgyi Richárd
Erős Balázs
Galyas Dávid Róbert
Kázmér Gergő
Mann Richárd
Mike Patrik
Zarka Bence

Osztályfőnök: Szívós Sándor

Ksz/12E-h-ig
Szakközépiskola
Hegesztő / Ipari gépész
[Tabló]

Bock András
Bogdán János Gábor
Borbás Iván
Kőnig Zoltán
Nagy Andrea
Németh Zoltán
Nyaka Roland
Pap Dániel
Vincze Dániel

Osztályfőnök: Bujáki Tibor

Ksz/12E-vsz
Szakközépiskola
Villanyszerelő
[Tabló]

Blum Róbert
Gelencsér József
Jambrisek Péter
Kocsis Marcell
Kövecses Dániel
Leutsch Ádám
Péter Attila
Szekér György
Takács Zsolt
Tatai Máté
Tóth Gergely

Osztályfőnök: Laboda Zsoltné

Ksz/12E-nsz
Szakközépiskola
Női szabó
[Tabló]

Békési Dóra
Gulyás Dalma
Hollenbach Gabriella
Kéri Gergőné
Noszkó Brigitta
Süveges Lászlóné

Osztályfőnök: Péter Piroska

Ksz/12E-gf
Szakközépiskola
Gépi forgácsoló
[Tabló]

Babos István
Cselinácz Csaba
Fekete Dániel Sándor
Gregorics Béla
Molnár Zsófia
Réti Dávid

Osztályfőnök: Hengl Lajos