Kezdő oldalra lépés
2019-BEN VÉGZETT DIÁKOK

10s-kk
Szakiskola
Konyhai kisegítő
[Tabló]

Kovács Gábor
Krécsó Kinga
Matoricz Viktor
Olasz Márió
Orsós István
Radó Henrietta Ramóna
Varga Henrietta
Varga István Béla

Osztályfőnök: Varga Zoltán
Osztályfőnök-helyettes: Cserné Hajdu Leila Katalin

10s-sza
Szakiskola
Számítógépes adatrögzítő
[Tabló]

Csegezi Zsolt
Dőre Roland
Frick Yvett Katalin
Gáspár Viktória
Lingli Zoltán
Matusa Leona
Werner Balázs Adrián

Osztályfőnök: Drozdikné Simon Zsuzsanna
Osztályfőnök-helyettes: Dr. Fülöp Gábor Károlyné

SZH/2-1
Szakközépiskola
Szobafestő
[Tabló]

Angyal Richárd Nándor
Lőrinc Krisztián
Pandurics Krisztián Alex

Osztályfőnök: Tihanyiné Kőhegyi Réka Timea
Osztályfőnök-helyettes: Nierner József

SZH/2-2
Szakközépiskola
Konyhai kisegítő
[Tabló]

Frank Madléna Virág
Gera Liliána
László Ramóna
Orosz Gergő
Szervei Ramóna Dóra

Osztályfőnök: Fülöp Renáta
Osztályfőnök-helyettes: Gauzer Attila

SZH/2-3F
Szakközépiskola
Konyhai kisegítő
[Tabló]

Bogdán Attila
Ignácz Róbert
Kalányos Vanessza
Kocsis Péter
Martin Gréta Kíra
Nyerges Izabella
Orsós Ilona
Várnai Tamás Attila
Wukovics Roland Károly

Osztályfőnök: Gáspár Andrea
Osztályfőnök-helyettes: Urbán Dániel

SZH/2-4F
Szakközépiskola
Számítógépes adatrögzítő
[Tabló]

Begovácz Alexander Zoltán
Joó Péter
Kliegl Csaba
Ládi Krisztián Balázs
Leopold Annamária
Rétfalvi Marcell

Osztályfőnök: Urbán Dániel
Osztályfőnök-helyettes: Gáspár Andrea

12asz
Szakgimnázium
Közlekedésgépés
[Tabló]

Baumstark Róbert
Berg Attila
Bosnyák Bence Márk
Buzády Keve
Erb Eutim
Gáva Gergő
Hauk Máté Norbert
Kispál Dominik
Lorencz Márk
Nagy Szabolcs
Németh Gábor
Nyulasi Tas Márk
Patkó Gábor
Pintér Balázs
Simó Attila
Somogyvári Márk
Sütő Barnabás Roland
Szentgróti Bertalan
Világos Gergő Zsolt

Osztályfőnök: Roll Szilvia
Osztályfőnök-helyettes: Farkas Szilárdné

5/13asz-ae
Szakgimnázium
Autószerelő – Autóelektronikai műszerész
[Tabló]

Autószerelő
Bazsó Gábor
Bedő Máté
Bíró Péter
Csölle Dávid
Dékány György Márk
Draskóczi Max Bradley
Dukai Richárd
Gocsmánn Dávid
Gulyás István Dániel
Kerényi Márkó
Kis Martin
Nagy-György Erik
Orsós Péter
Papp Ferenc Félix
Sebők Anett
Takács Bogdán
Vágner Milán Zsolt
Véghelyi Mátyás

Autóelektronikai műszerész
Böröcz Tamás
Dobler Mihály Sándor
Osztertag Dávid
Vincze Dániel

Osztályfőnök: Keszthelyi Tibor
Osztályfőnök-helyettes: Kissné Banai Szilvia

2/14asz-ae
Szakgimnázium
Autószerelő – Autóelektronikai műszerész
[Tabló]

Autószerelő
Bándi Tamás
Fergelt Balázs János
Flerkó Bálint
Freundlich Zoltán
Kaveczki Márkó
Kereszturi Ákos
Kleisz Bálint
Kovács Norbert Bátor
Máté János Benedek
Pajor Péter
Papp Levente György
Pataki Krisztofer Zoltán
Sebők Zoltán
Suba Máté György
Strausz Péter
Sziber Levente Péter
Tóth Keve Ákos
Winger Dániel

Autóelektronikai műszerész
Juhász Dániel
Mezei József
Papp Dániel

Osztályfőnök: Szivós Sándor József
Osztályfőnök-helyettes: Geizler Gyula István

1/15at
Technikus
Autótechnikus
[Tabló]

Benke Péter József
Bottka Krisztián
Hamerli Szabolcs
Huszár Tamás
Kovács Roland
Schultz Bence
Szalóky Farkas Donát

Osztályfőnök: Geizler Gyula István
Osztályfőnök-helyettes: Szivós Sándor József

3/11kl-nsz
Szakközépiskola
Karosszérialakatos – Női szabó
[Tabló]

Karosszérialakatos
Baranyai Dániel
Bogdán Róbert
Ignácz Szilárd
Jäkl János
Kalányos Zsolt
Kovács Krisztián Richárd
Kubik Bálint
Licz Péter
Táborosi Richárd
Zilahi Marcell István

Női szabó
Bende Dominika
Dömsödi Emília Kitti
Gyevi Szabó Lívia
Nagy Zsóka
Szepesi Ramóna

Osztályfőnök: Jung Péter
Osztályfőnök-helyettes: Györgyi Gyula

3/11h
Szakközépiskola
Hegesztő
[Tabló]

Balog Tamás
Borbély Renátó László
Czebei Bálint
Csik Csaba
Csillik Máté Miklós
Csirke Dávid Sándor
Halász József
Kovács Gyula
Kovács Patrik Adrián
Láng Martin
Steinbach Richárd
Szőlősi Adrián
Szücs József Tamás
Tölgyesi Attila
Zámbori Dániel

Osztályfőnök: Tompos Szilvia
Osztályfőnök-helyettes: Simon Tünde Júlia

3/11gf-ig
Szakközépiskola
Gépi forgácsoló – Ipari gépész
[Tabló]

Gépi forgácsoló
Ambrus Patrik János
Dávid Ádám
Hausmann András
Hunyadi Ádám
Jancsár Martin
Krémer László
Krizmanics Attila
Pohli Tamás
Sandó Barnabás
Schmidt Gábor
Szélig Kristóf
Szép Norbert
Tóth Sándor Miklós
Varga Dávid
Végh Krisztián

Ipari gépész
Babám Máté
Futács Máté Bence

Osztályfőnök: Kasznainé Szabó Beáta
Osztályfőnök-helyettes: Hengl Lajos

3/11vsz
Szakközépiskola
Villanyszerelő
[Tabló]

Balogh Kristóf Jenő
Balogh Zoltán
Csizmadia Tamás Bánk
Fehérvári Krisztián
Gadányi Simon
Kovács Péter
Kunczt Gergő Sándor
Kurucz Gábor
Kustra Kevin
Lőrinc Viktor
Pálinkás Dávid László
Raposa Norbert
Vojtek Viktor
Zátrok Tamás

Osztályfőnök: Fodor Tibor
Osztályfőnök-helyettes: Pozsonyiné Puskás Gabriella

Ksz/12gf
Szakközépiskola
Gépi forgácsoló
[Tabló]

Csőszi Zsolt
Gyenis Viktor János
Hajdu Árpád
Hartung Ádám
Heincz Olivér
Katyi Dominik
Keresztes Attila
Kovács Ádám
Kovács Richárd
Kovács Viktor
Móri Krisztián
Serédi Szilárd

Osztályfőnök: Hengl Lajos
Osztályfőnök-helyettes: Kasznainé Szabó Beáta

1/12E-c
Szakközépiskola
CNC gépkezelő
[Tabló]

Cselinácz Csaba
Gregorics Béla
Kovács Dániel
Lábadi Norbert
Lovas Kristóf
Miklovich Ákos
Pauli Balázs Miklós
Szabó Levente
Szalai Gábor
Szám Roland Béla
Visnyei Péter

Osztályfőnök: Vas Tamás
Osztályfőnök-helyettes: Mercz Rudolf

Ksz/12E-h
Szakközépiskola
Hegesztő
[Tabló]

Horányi Tibor
Jambrisek Tamás László
Lovász János
Oláh Gyula
Zákányi Dániel

Osztályfőnök: Rácz Antal

2/14E-asz
Szakgimnázium
Autószerelő
[Tabló]

Dohocki Tamás
Horváth Balázs
Katona Balázs
Lupek Richárd
Matei Bence
Misota Benjámin
Orsós Gábor
Patonai Krisztián
Thraun Dániel
Várhelyi Ákos

Osztályfőnök: Geizler Gyula István
Osztályfőnök-helyettes: Szivós Sándor József