Online látogatók: 6    Max. online látogatók: 25   
NAPPALI MUNKAREND SZERINTI OKTATÁS OSZTÁLYAI

Osztályok
Szakma / Típus Osztályfőnök
9gt1 Technikum - Gépjármű-mechatronikai technikus Simon Tünde Júlia
9gt2 Technikum - Gépjármű-mechatronikai technikus Hofecker Krisztina
1/9h Szakközépiskola - Hegesztő Pécsi Ágnes
1/9kl-jf Szakközépiskola - Karosszérialakatos / Járműfényező Kissné Banai Szilvia
1/9gf-dsz Szakközépiskola - Gépi és CNC forgácsoló / Divatszabó Sebők Ágnes
1/9vsz Szakközépiskola - Villanyszerelő Laboda Zsoltné
1/9dsz Szakközépiskola - Divatszabó Laboda Zsoltné
9/E1 Szakiskola - Előkészítő Cserné Hajdu Leila Katalin
9/E2 Szakiskola - Előkészítő Drozdikné Simon Zsuzsanna
9s-sza Szakiskola - Számítógépes adatrögzítő Kovácsné Békefi Viola
9s-szs Szakiskola - Szakácssegéd Dr. Fülöp Gábor Károlyné
9s-szf Szakiskola - Szobafestő Sramó Péter
D1 Dobbantó Varga Zoltán
D2 Dobbantó Halasi Szulamit
D3 Dobbantó Belsőné Gál Ildikó
Orientáció Orientációs osztály Horváth Miklós
10asz Szakgimnázium - Közlekedésgépész Roll Szilvia
2/10kl-jf Szakközépiskola - Karosszérialakatos / Járműfényező Jung Péter
2/10gf-h Szakközépiskola - Gépi forgácsoló / Hegesztő Sarlós József István
2/10vsz Szakközépiskola - Villanyszerelő Csicsely László János
10s-sza Szakiskola - Számítógépes adatrögzítő Drozdikné Simon Zsuzsanna
10s-kk-sza Szakiskola - Konyhai kisegítő / Számítógépes adatrögzítő Hofekker Ágnes
10s-lk-szf Szakiskola - Lakástextil-készítő / Szobafestő Zelefai Emőke
10s-szf Szakiskola - Szobafestő Zelefai Emőke Erzsébet
SZH/2-1 Szakképzési Hídprogram - Szobafestő Tihanyiné Kőhegyi Réka
SZH/2-2 Szakképzési Hídprogram - Konyhai kisegítő Fülöp Renáta
SZH/2-3 Szakképzési Hídprogram - Számítógépes adatrögzítő Gauzer Attila György
SZH/2-4 Szakképzési Hídprogram - Konyhai kisegítő Menyhárt Mónika
11asz Szakgimnázium - Közlekedésgépész Aszalósné Krauter Éva
3/11kl-nsz-vsz Szakközépiskola - Karosszérialakatos / Női szabó / Villanyszerelő Gregóné Szabados Katalin
3/11h Szakközépiskola - Hegesztő Györgyi Gyula
3/11gf Szakközépiskola - Gépi forgácsoló Fodor Tibor
Ksz/11 Szakközépiskola - CNC programozó / Gépi és CNC forgácsoló / Hegesztő / Villanyszerelő Dr. Princzné Szeri Erika
12asz Szakgimnázium - Közlekedésgépész Farkas Szilárdné
Ksz/12gf Szakközépiskola - Gépi forgácsoló Kasznainé Szabó Beáta
1/13gt Technikum - Gépjármű-mechatronikai technikus Szivós Sándor József
2/14asz Szakgimnázium - Autószerelő Keszthelyi Tibor


FELNŐTTEK SZAKMAI OKTATÁSA ESTI TAGOZAT OSZTÁLYOK

Osztályok
Szakma / Típus Szervező
Ksz/11E-v CNC programozó / Gépi és CNC forgácsoló / Járműfényező / Karosszérialakatos / Villanyszerelő Gulyás Annamária
1/13E-gt Gépjármű mechatronikai technikus Hengl Lajos
Ksz/11E-dsz Divatszabó Haragó Bianka
2/14E-asz Autószerelő Geizler Gyula István
Ksz/12E-vsz Villanyszerelő Laboda Zsoltné
Ksz/12E-nsz Női szabó Péter Piroska