SZC logo

BARANYA VÁRMEGYEI SZAKKÉPZÉSI CENTRUM

OM kód: 203049020 | 7623 Pécs, Rét utca 41-43.

Intézmény logo

BARANYA VÁRMEGYEI SZC ANGSTER JÓZSEF SZAKKÉPZŐ ISKOLA ÉS SZAKISKOLA

HírekKözérdekű adatokLevelezésKRÉTA

Hírek

2023. nov. 27.


Flódungné Somogyi Judit osztályfőnök

  Színes őszi kavalkád – középpontban a pályaorientáció

  Az elmúlt hetekben több helyszínen is lehetőség nyílt arra, hogy iskolánk bemutatkozzon a leendő kilencedikeseknek.

  Színes őszi kavalkád – középpontban a pályaorientáció

  Színes őszi kavalkád – középpontban a pályaorientáció

   

  Az elmúlt hetekben több helyszínen is lehetőség nyílt arra, hogy iskolánk bemutatkozzon a leendő tanulóknak. Október 27-én az ANK végzősei Ordonicsné Pajrok Csilla, szakiskolai és „rugalmas tanulási utak” igazgatóhelyettese, előadásaiból nyerhettek bepillantást az általános iskola után választható Angster-es szakmákba.

  Ugyanerre volt lehetőség november 9-én a hazai pályán sorra kerülő nyílt napon a Rét utcai épületben Rácz Antal igazgató és Hofecker Krisztina igazgatóhelyettes szervezésében. A Petőfi utcai épületben a Pécsi Éltes Mátyás EGYMI hetedikes és nyolcadikos tanulóit, illetve a kíséretükben érkező gyógypedagógusokat fogadták. Vendégeink nyitott műhelyekben ismerkedhettek meg szakiskolai részszakmáinkkal.

  Ugyancsak ezen a napon a középiskolás korosztály számára, a Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziumában megrendezett „Hovatovább” pályaválasztási nyílt napon vett részt intézményünk képviseletében Flódungné Somogyi Judit, a diákönkormányzatot segítő oktató Horváth Gergő és Sallai György (12.A) kíséretében.

  Ezt követően a Tudásközpontban november 15-16. között tartottak pályaválasztási és továbbtanulási kiállítást a vármegye általános iskolás diákjainak. Amint a bama.hu  tudósításából is kiderült, "a villanyszerelőnek készülő Hencz Zsolt és Huszár Viktor lelkesen fogadták a fiatalokat, s tájékoztatták őket az intézményben tanulható sokféle szakmát illetően". Említett tanulóink Ott Dániel szakképzési igazgatóhelyettes és Bartókné Halmai Eszter mentortanár munkáját segítették.

  Bízunk abban, hogy a sokszínű bemutatkozás után a látogatók közül sokan választják majd az Angster képzéseit!

  Az említett cikk itt olvasható:

  https://www.bama.hu/helyi-kozelet/2023/11/gyerekzsivaj-toltotte-meg-a-tudaskozpontot-fegyvert-is-foghattak-a-fiatalok-galeria?fbclid=IwAR0gN4SmmXKzC_fn3_oOI5G2pXR5_tPmUXPKGfQiTQQUH6Rd-9lRQvAoNCw

   

   

   

   

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Rendkívüli felvételi eljárásban meghirdetett helyek

  Rendkívüli felvételi eljárásban meghirdetett helyek

  2024/2025-ös tanév

  2024. máj. 8.


  Vezetőség

  Éremeső a Szakma Sztár fesztiválon

  Éremeső a Szakma Sztár fesztiválon

  A XVII. Szakma Sztár Fesztiválon, a Szakma Kiváló Tanulója Verseny (SZKTV) országos döntőjében 4 tanulónk képviselte iskolánkat.

  2024. máj. 2.


  Csicsely László

  Digitális Közösségi Alkotóműhely

  Digitális Közösségi Alkotóműhely

  2024. április 11-én 8:00-13:00 között szeretettel várjuk a 7. és 8. osztályos tanulókat a Digitális Közösségi Alkotóműhelyünkben.

  2024. márc. 26.


  Csicsely László


  Partnereink

  SZC logo

  BARANYA VÁRMEGYEI SZAKKÉPZÉSI CENTRUM


  BARANYA VÁRMEGYEI SZC ANGSTER JÓZSEF SZAKKÉPZŐ ISKOLA ÉS SZAKISKOLA

  7623 Pécs, Rét utca 41-43.

  Telefon: +36 72 517-880

  E-mail: titkarsag@angsterpecs.hu

  OM azonosító: 203049020


  2024BARANYA VÁRMEGYEI SZC ANGSTER JÓZSEF SZAKKÉPZŐ ISKOLA ÉS SZAKISKOLA